Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha ez esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha ez esküvőtök előtt 2-3 héttel váratlanul meghalna a nagypapátok?

Figyelt kérdés
Nehezen mozgott, így nem is valószínű, hogy jelen tudott volna lenni, de mégis váratlanul történt. Minden meg van szervezve, lefoglalózva. Nagyon-nagyon szomorú vagyok, de úgy érzem, hogy ő nem szeretné, ha lefújnánk.
2012. jún. 13. 18:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%
Lányom keresztanyjának az apukája egy héttel az esküvő előtt halt meg. Ök két hónapot csúsztattak és a mennyasszonyi ruha derekára egy fekete öv került és megterítettek az apukájának is. Így lélekben jelen volt, de ő sem akarta volna, hogy lánya ne legyen boldog élete legszebb napján.
2012. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%
nekem azon a héten került intenzív osztályra anyukám. Nem volt biztos, hogy életben marad, a párja nem is jött, ha tragédia történik, legyen ott valaki. Szerencsére nem történt semmi, jobban van, de szerintem nem fújtam volna le. Mit tudtam volna csinálni? meg lett volna, csak valószínűleg nem maradtam volna éjfélig sem és végig bőgtem volna. Ő sem szeretné, hogy lemond.
2012. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szoros a kapcsolatom a nagypapámmal ezért lemondanám.


DE: egyrészt ez nekem nem olyan nagy álmom hogy már kislánykorom óta tervezem. Egy jó buli lesz ami előtt hivatalosan összekötjük az életünket. Másrészt szerencsére nem okozna gondot anyagilag ha elveszítjük a foglalókat.


Részvétem :-(

2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazából a házassághoz és magához az esküvőhöz én sosem ragaszkodtam. Pont a családnak ez a része, ahova a papa és a mama tartozik, ők akik szeretik ezeket a hagyományokat megtartani és az esküvővel nekik szerettem volna örömet okozni.

Végül leültem beszélgetni a legilletékesebbel, a nagymamámmal. Ha ő azt mondta volna, hogy halasszuk el, akkor szó nélkül elhalasztom. De ő kérte, hogy tartsuk meg, mert ő szeretné megérni az esküvőmet. A szórakozás mellett mindenképpen meg fogunk emlékezni a nagypapámról.

Még egyszer köszönöm a sok választ.

2012. jún. 18. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!