Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha ez esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha ez esküvőtök előtt 2-3 héttel váratlanul meghalna a nagypapátok?

Figyelt kérdés
Nehezen mozgott, így nem is valószínű, hogy jelen tudott volna lenni, de mégis váratlanul történt. Minden meg van szervezve, lefoglalózva. Nagyon-nagyon szomorú vagyok, de úgy érzem, hogy ő nem szeretné, ha lefújnánk.
2012. jún. 13. 18:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

előző vagyok. és szerintem szép így nyilvánosan még egyszer elbúcsúzni tőle és megemlíteni milyen jó ember volt, esetleg egy sztorit mesélni.

lehet szüksége is van erre a szeretteinek.

2012. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%
Ismerősöm (vőlegény) öccse halt meg motorbalesetben 3 hete, és most hétvégén volt a lagzijuk, ugyanúgy megtartottak mindent.
2012. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Meg se fordulna a fejemben hogy megtartsuk az esküvőt. Ha még 2-3 hónappal előtte halna meg azt mondom egy szolidabb esküvő belefér, de így... nem.
2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartanám meg, mert baromira magam alatt lennék. ez persze függ attól, hogy kinek milyen a viszonya a nagyszüleivel, de nekem nagyon erős. Nem tudnék úgy "bulizni", hogy én és a családom is kivan.
2012. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

Nagy az isten állatkertje.

De nem tudom nekem egy hepaj sem annyira fontos hogy ne gyászoljam meg tisztességesen az egyik elvesztett családtagomat. Gyomorforgató hogy valakinek ennyire fontos az a tetves lagzi.

2012. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
Mi megtartottuk volna akkor is. Nálunk is benne volt a pakliba, hogy el fog hunyni a papa, mert nagyon beteg volt, de szerencsére valami csoda történt és még a szertartáson ott is tudott lenni, igaz utána ő már a lakodalomba nem jött, de nagyon boldogok voltunk, hogy ott lehetett. Nálunk is feljött szóba, mikor kiderült a betegsége (közben már szerveződött az esküvő), hogy mi lesz, ha... Nálunk mindenki azt mondta, hogy ezt előre nem lehet tudni, és tartsuk meg az esküvőt, ne fújjuk le akkor sem, ha történik valami, hiszen nem váratlan esemény lett volna.
2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Megtartanám, persze szolidabban, és megemlíteném a nap folyamán, hogy megemlékezzünk róla.
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
Nagymamám kb egy hónappal az esküvőnk előtt halt meg. Szolid, szűk körű ebédet tartottunk, nem volt semmi mulatozás. Délután ment mindenki a dolgára.
2012. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Elhalasztanám.Több okból:

1.Ha meghalna egy közeli hozzátartozóm akkor padlóra kerülnék.Két héttel utána még nem lennék beszámítható állapotban.Sajnos át kellett már élnem a gyász érzését és nagyon nehéz időszak volt.


2. Az esküvőmre úgy szeretnék visszaemlékezni,mint életem legboldogabb napjára.Nem csak túl akarok lenni rajta,mert muszáj a foglalók miatt,hanem úgy szeretném átélni,ahogy azt mindig is megálmodtam.Nem szabad,hogy csak egy kötelező szertartás legyen,amit mindenki szomorúan ül végig,aztán hazamegyünk.Szeretnék arra a napra jó érzéssel visszaemlékezni és nem szomorúan.

2012. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

Dédimamám halt meg 3 héttel a tervezett időpont előtt.Velünk élt,nem voltunk képesek megtartani az esküvőt.

De a dátum fontos volt,igy kerek 1 évet csuszott minden.

Másfél millióba került az esküvő,nagyon megértőek voltak mindenütt,50ezret buktunk a dolgon (ez is csak meghivók ujrakészitése,postázása,ruha tárolása,apróságok)

2012. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!