Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrűről mi jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrűről mi jut az eszetekbe?

Figyelt kérdés
Az eljegyzési gyűrű arany.
2012. jún. 2. 19:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A mi esküvőnk nem lakodalmas, milliós kiadás lesz. Bemegyünk az Anyakönyvvezetőhöz és megesküszünk 2 tanúval.

A költői kérdésre a válasz: a jeggyűrű 25 e ft volt, a két arany karikagyűrű 100 e ft-nál kezdődik. Sajnos erre nincs pénzünk, ettől függetlenül összeházasodunk. És mindketten sajnálnánk 100 e ft-ot rá.

Van más kiadásunk, pl. a két pici gyerekünk és a 3. baba a hasamba.

Ennyi a válasz erre.

A lényeg, hogy ródiumoztatjuk az ezüstgyűrűket- ígyis 30 e ft lesz az ezüst karikagyűrű. Ez van.

A jeggyűrű pedig azért arany színű, mert ugyanaz fehéraranyba 35 e ft.

2012. jún. 3. 13:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ezüst a gyűrűd? Törvény írja tán elő az aranyat? Biztosan nagyon szép lesz!
2012. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy száznál kezdődik, nekünk gyönyörű fehérarany-sárgaarany kombinált gyűrűnk van, a kettő került 40 ezerbe, 3 mm. De ti tudjátok persze, csak sokan azt hiszik hogy megfizethetetlen.
2012. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző voltam.

A másik meg az, hogy mi is kéttanúval mentünk esküdni, az eljegyzési gyűrű nem volt több tíz ezernél, és ha összeszámoljuk, hogy az ezüst karikagyűrűtök meg az eljegyzési 55 volt/lesz, a miénk eljegyzési és arany gyűrűvel 50...szóval nem értem ezt az ezüstgyűrű imádatot.

2012. jún. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy te hol vetted és mikor a gyűrűket, de most 13 e ft gramja.

Egy bébi fülbevaló, ami 0,8 gr, az az aranydiszkontban 15 e ft.

Sehol nem kapni 40 e ft-ért két karikagyűrűt, ilyet ne mondjál.

9 karátos van már 60-70 e ft/párja.

Én is utánajártam, ez van.

Mindenhol ugyanannyi az arany gramm ára.

És a jeggyűrű 25 e ft vol, kővel. Mert ennyi az ára.

De, ha linkelsz nekem 40 e ft/párért aranyat, azt megköszönöm.

Nem imádom az ezüstöt, de nincs aranyra pénzünk.

2012. jún. 4. 12:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi csináltattuk egy ékszerüzletben, mondtuk, hogy 40nél ne legyen több! Kiválasztottuk milyen legyen és megcsinálták!
2012. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezüst karikagyűrűnk van. Az eljegyzési gyűrű fehérarany. Előbbit jobb kézen a másikat bal kézen hordom.

Azért főleg mert együtt elég idiótán mutatnak. (Tök más stílusúak). Én már csak azért sem vennék aranyat, mert nem szeretem, és nem is illik hozzám. A fehéraranyat mi is drágállottuk (tényleg drágább a karikagyűrű, mint minden ami esküvővel kapcsolatos), így lett ezüst. Úgy volt, hogy majd egyszer veszünk fehéraranyat, de már nem akarom, mert ez ez a gyűrű amivel elvett, az már nem lenne az igazi.

Az egy baja, hogy rettentően kopik. (Nekünk fele matt volt fele fényes, mára ez egész fényes és karcos) De egy barátunknak fehérarany van, az is kopik, mutatta. Na szóval, ha ti sajnáljátok a pénzt a fehéraranyra, én megértelek. A lényeg a házasság, nem az esküvő meg a gyűrű. Szerintem tök jó az ezüst is, ne érdekeljen ki mit mond. (Nem tudom milyen az eljegyzési gyűrűd, van aki azt húzza át a másik ujjára, ez még költségkímélőbb, bár én ezt nem akartam)

2012. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ródiumoztatjuk, így azt mondják, hogy nem fog kopni, fényes marad.

Köszönöm a válaszaitokat.

2012. jún. 7. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!