Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erről az ezüst karikagyűrűről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az ezüst karikagyűrűről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link] Php? Oldal=webshop_1&ekszer=rhodiumozott_ezust_karikagyuru az első pár, de az oldalon szinte mindegyik nagyon szép.


Nekünk nagyon tetszik az ezüst. Olyan mint a fehér arany, de lényegesen olcsóbb, sajnos nem engedhetjük meg magunknak. Ráadásul gyönyörű. 2 dolog. a kísérő gyűrűm arany, de ez még nem is lenne gond, viszont félek, hogy a család megszólna, hogy csak ezüst... engem nem zavarna, és szerintem a páromat sem, de azért egy kicsit félek a reakcióktól. mennyire tartós?

előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalatokat!


2011. szept. 15. 12:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi, nem az első. A mintaszám: WFAR-195, a 11. pár, csak nekem 1 kővel jobban tetszene.
2011. szept. 15. 12:28
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]


azt hiszem, ez a jó link...

2011. szept. 15. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem látni,,,

Viszont olcsón ha akartok arany karika gyűrűt venni,akkor a zaciba érdemes körül nézni.

Elviszed ékszerészhez és olyan gyönyörűre felpolírozza,hogy olyan lesz mint az új lenne.

Mi is onnan vettük a mienkét,,:)

Az egy pár volt 25 000 Ft és széles mintás,,,

2011. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

habár mi megtehetnénk, mégis ezüstöt választottuk, mert nekünk az tetszik...arra meg teszek magasról, hogy kinek tetszik vagy nem :D

ezek nagyon szépen, nekem nagyon tetszik :D

2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezüst gyűrűvel is lehet esküdni..Sehol nincs megírva,hogy csak arany lehet a karikagyűrű..

Az ezüst is nemesfém akárcsak az arany,és ugyanannyira tartós is,sőt az ezüst ékszereket otthon sima fogkrémmel is szépen tisztán tudod tartani.

Ha nektek ez a gyűrű tetszik,akkor vegyétek meg ezt.Nem a család fogja hordani,és nem nekik kell ebben dönteni.

Ha valaki megszólna érte,akkor mosolyogva közölni kell vele,hogy ha nem tetszik az illetőnek,ti nem fogjátok megakadályozni,hogy vegyen nektek arany gyűrűt.Akkor menjen és vegye meg nektek..

sok boldogságot kívánok nektek.

<ötvös>

2011. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a 37-es tetszik :)

Nagyon szépek!!! Mindegyik!

De ha ilyen köves-vésettet választasz, belemegy a szappan, szóval otthon eléggé macerás lenne. Én emiatt itthon nem is hordom a gyűrűmet, nem a kopás miatt, hanem mert zavar. Szerintem bírják a strapát, gondolom nem követ cipelsz benne.

2011. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a gyűrű csak egy szokás, van olyan, aki anélkül esküdött, nem kötelező venni.
2011. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel azt akartam mondani, hogy olyat veszel, amilyet akarsz, főleg újként fehéraranynak fog hatni, mert az is bevonatos, a fehér arany maga szürke lenne, a bevonatot látjuk csak rajta.
2011. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most megerősítettetek :D akkor nem csak én gondolom úgy, hogy ez jelkép, és nem számít, hogy milyen? és mindenkinek ment a pont :D
2011. szept. 15. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik :) Én ezüstre voksolok.
2011. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!