Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrűről mi jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrűről mi jut az eszetekbe?

Figyelt kérdés
Az eljegyzési gyűrű arany.
2012. jún. 2. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mivel sokan gyűrű nélkül élnek több éve. Olyat hord amilyet akar, lehet akár ezüst is, de ha csupasz az ujja se gond.
2012. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre konkrétan meg sem tudom különböztetni a fehéraranytól.


De nem érdekel, kinek milyen a karikagyűrűje.....komolyan nem érdekel, mint ahogy az sem, az enyém tetszik-e idegeneknek.

2012. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Jéé,ékszer." kb. ennyi.
2012. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az eljegyzési gyűrű arany színű arany. Az ezüst meg ugye ezüst. Ebben az esetbe nem vennétek fel az egyik ujjatokra mindkettőt, hanem egyik gyűrűsujjra az egyiket, a másikra a másikat?

Szerintetek?

2012. jún. 2. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen..nekem úgy fura Barátnőmnek is hasonló a "problémája", ő sem egy ujjon hordja. Nekem is jobban tetszik úgy...

De szerintem ez a Te döntésed, ha szerinted jól mutat együtt, ne hallgass senkire!

2012. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem fehérarany az eljegyzési gyűrűm, a karikagyűrű sárgaarany. Az eljegyzésit a bal kezemen, a karikát a jobb kezemen hordom.
2012. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bal kezén van: jegyes.

Ha a jobb kezén van: házas.


Kb. ennyi.

2012. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért a fehérarany és az ezüst között visít a különbség...a karika legyen csak aranyból, az ezüst hamar tönkremegy.
2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy visít, de én nem hallom. Van fehérarany ékszerem és ezüst is. Frissen tisztítva tökegyforma a színük. Ha látok egy világos karikát valaki ujján, nem mondom meg hogy az ezüst vagy fehérarany, de biztos vagyok benne hogy más sem. Max nagyzolni lehet azzal, hogy márpedig de. Ugyanis nem.
2012. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha az eljegyzési arany, akkor a karikagyűrű miért nem? Az ezüstre állandóan vigyáznod kell, fényesíteni, és nem vagyok benne biztos, hogy húsz év múlva is ugyanúgy fog kinézni...egy esküvőnél szerintem a minimum az arany karika...
2012. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!