Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány kilósan mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilósan mentetek férjhez? Fogyóztatok előtte?

Figyelt kérdés

Hány centi vagy? Fogyóztál az esküvő előtt? Mennyi ment le?

Meg voltál elégedve magaddal?


2012. máj. 30. 20:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nem fogyóztam, és meg voltam elégedve magammal. Sosem értettem, mitől más az esküvő ebből a szempontból. Évek óta a pároddal vagy, látott x kilósan, nem a nászéjszakán fogja meglátni a hasadat. A rokonok 20-on, 30-on éve ismernek, nem tudsz nekik újat mutatni. Nem elragadtatást váltasz ki belőlük, hogy hú, de csinos lettél, hanem jobb esetben aggódást (csak nem beteg, hogy ilyen sovány?!), rosszabb esetben gúnyt.

Ha fogyni akarsz, fogyj magadért. Az esküvő nem a kilókról kell, hogy szóljon. Összekötöd valakivel az életed, örök hűséget fogadsz neki. Annak, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, aki előtt nem kell szégyellned magad. (Ha ezt nem teszi, inkább ne menj hozzá.) Ha te a kilókkal vagy elfoglalva, lemaradsz a lényegről.


Nem azt mondom, hogy maradj kövér!!!

Pusztán azt nem értem, hogy miért 1 nap kedvéért koplalnak a csajok. És mi lesz később???

2012. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Én 49 kg voltam az esküvőn, de világéletemben és inkább hízni akartam volna, de az is nagyon nehéz...
2012. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
48%
Én vok a nem fogyós: én nem hiszem el, hogy bárki le tud fogyni. Kétszer próbáltam, és olyan keveset ettem, hogy csak na, és brutál lassan ment le pár kiló, aztán megállt a dolog. Én ezt nem tudom egy életen át elviselni...mármint, hogy éhezzek. És ne gyertek azzal, hogy rosszul csináltam! Kalóriaszámlálást csináltam, előtte dietetikussal is konzultáltam, minden ételcsoportból a megfelelő mennyiséget vittem be, de mégsem sikerült.
2012. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Előzőnek. Lehet van valami szervi problémád és azért nem tudsz fogyni. Pl. pajzsmirigy alul működés.


Engem még nem kértek meg, de ettől függetlenül fogyni szeretnék! 172 cm 72 kg vagyok. Jó lenne 62-nek lenni, ez lenne minden álmom...

2012. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

43-nak:

A fogyáshoz és a formásodáshoz mozogni is kell.

2012. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de azért válaszolok, kedvet kaptam.

135 kilósan jegyeztek el, nemrégiben. Mindig is fogyni akartam, de lusta voltam, hamar feladtam, nem volt meg a kellő motiváció. Most viszont ha belegondolok, hogy egy nagy fehér habcsók leszek az esküvőn, sírhatnékom támad. Így most van motiváció, dögivel. Rögtön elkezdtem sportolni, odafigyelni a kajálásra. A célom 40-50 kg mínusz.

22N

2019. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!