Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány kilósan mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilósan mentetek férjhez? Fogyóztatok előtte?

Figyelt kérdés

Hány centi vagy? Fogyóztál az esküvő előtt? Mennyi ment le?

Meg voltál elégedve magaddal?


2012. máj. 30. 20:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
168 centi vagyok, 50 kg-mal megyek férjhez, és nem hogy nem fogyóztam, örülök hogy 1-2 kg feljött, ugyanis 47 voltam az eljegyzésnél :D Meg vagyok elégedve magammal.
2012. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%
Jövő hét szombaton lesz az esküvőnk.Nem fogyóztam,70 kg körül vagyok,164cm.Nem vagyok kövér.Fenekem + popóm van.Párom így szeret.Szülés előtt-után is ennyi voltam,3.5 éve.
2012. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Janurár- február óta ment le ez a 10 kiló. Nem eszek semmi liszteset, édességet, olajosat, zsírosat, gyorskaját. Reggelire zabkása, ebédre csirkehús salátával vagy zöldségekkel, vacsira általában sovány túró és sonka, vagy saláta. Étkezések között gyümölcs.
2012. máj. 30. 21:23
 24/46 anonim ***** válasza:
74%
167 centi vagyok és 48 kg 15 éves korom óta. Nem volt szükségem fogyókúrára. Elégedett voltam magammal, mindig szerettem az alakom. Igaz nagyon kevésnek tűnik a 48 kg, de higyjétek el, nem vagyok csont és bőr, nem szokták mondani, hogy híznom kéne, mindenki csak annyit mond, hogy csinos vagyok. Mellem is van, fenekem is. Most 28 vagyok, van 2 gyerekem, a súlyom továbbra is 48 kg. 10-10 kg-t híztam terhességeim alatt, ami szülés után egy hónappal le is ment.
2012. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Vannak még szerencsések:)
2012. máj. 30. 22:17
 26/46 anonim ***** válasza:
74%
nekem szombaton lesz a lagzim. kb. 80 kg vagyok a 150 centihez, akartam fogyózni, de nem volt akaraterőm. most már csak a csípőm miatt bánom, hogy nem fogytam le, de aki így is szeret, annak így is jó vagyok
2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést olvasva bevillant a kép, amint a pap azt kérdezi a leendő férjtől, hogy "56 és fél kiló. Maradhat?"
2012. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%

Elképesztőek ezek a számok, amiket írtok :(

Én 160 cm vagyok csak, és 63 kg. 65-ről indultam kb másfél éve (cigi abbahagyása után szedtem fel 12 kg-ot, de 53 kg-osan sem voltam vékony, mindig a van-mit-fogni-rajta kategória voltam). Szóval elszántam magam, és mivel diétázni nem igazán tudok, elkezdtem mozogni. Izmosodtam és formálódtam is, de mivel mindent ettem mellette, a súlyom nem változott - valszeg fogytam én rendesen, legalább 3-4 kg-ot, de az izom nehezebb, mint a zsír, így kilóban maradtam ugyanennyi. Erre kb 2 és fél hete döbbentem rá, mikor ráálltam a mérlegre kb 1 év után, és még mindig 65-öt mutatott!! Baromira elkeseredtem :(((

Úgyhogy most én is diétázom (szeptemberben lesz a lagzi). Két hét fogyi + mozgás mellet sikerült leküzdenem kemény 2 kg-ot, bár viszonylag látványos a dolog, de annyira elkeserítő, hogy ilyen lassan vánszorognak le a kilók, én meg állandóan éhes vagyok :(

És akkor azt látom itt, hogy ti 50 kilósak vagytok 170 centihez... Jó nektek :(

Mellesleg, hogy a témához is hozzászóljak: errefelé van egy mondás. Semmi sem hajt jobban egy nőt a konditerembe, mint a közelgő esküvője. Szóval ja, itt is mindig fogyóznak a menyasszonyok, hogy a legszebb formájukban állhassanak oltár elég a nagy napon, amikor mindenki rájuk figyel.

2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, miért pontoznak egyesek, mi lenne erre a helyes válasz, ha nem az, hogy írjuk igen vagy nem?

Én eléggé büszke vagyok magamra, amiért akaraterőből lefogytam és a többi ilyen nőt is csak tisztelni tudom. Aki pontoz, az csak féltékeny úgy látom. Akkor nassoljatok a tv előtt továbbra is és keseregjetek, hogy nem vagytok képesek jól kinézni.

2012. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
49%
168 cm vagyok, 62 kg vagyok, szerintem ennyi leszek egy hónap múlva is. Nem fogok fogyózni, mert szerintem nem kell, ha a teljesen szűk, sellő fazonú ruha jól áll:)
2012. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!