Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány kilósan mentetek férjhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilósan mentetek férjhez? Fogyóztatok előtte?

Figyelt kérdés

Hány centi vagy? Fogyóztál az esküvő előtt? Mennyi ment le?

Meg voltál elégedve magaddal?


2012. máj. 30. 20:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
95%
170 centihez 65 kilóra sikerült hiznom 55ről.direkt hizás volt sporttal egybekötve hogy formám megmaradjon.Végre nem látszanak ki a bordáim.
2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy fogytam az esküvőre majdnem 10 kilót de ahogy a ruhámat megtaláltam annyira szépen összefogott hogy utána inkább már csak a nászút miatt kezdtem diétába.

Azért egy fürdőruha más mint egy menyasszonyiruha.

2012. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
68%

tegnap 20:34 mondta meg a legnagyobb igazságot.

Nem akarlak titeket megbántani (ééés igeeen, most jöhetnek a sértődött lepontozások), főleg úgy, h én még a közelében sem járok az esküvőnek, de miért pont erre az alkalomra akartok lefogyni? Főleg olyan ütemben, ahogy egyes válaszolók írták (egy hét alatt még pár kiló, 1,5-2 hónap alatt 8-10 kiló meg ilyenek...).

A rokonok/ családtagok ismernek titeket, tudják, h hogyan néztek ki.

Ha pedig ilyen gyorsan fogytok sokat, annak mi értelme van, h a nagy napon vékonyak vagytok (a többi úgysem látszik a ruha alatt), majd két hónappal később ott tartotok, ahol elkezdtétek?

Szóval szerintem az a lényeg, h úgy általában jól érezd magad, nem csak azon az alkalmon.

Én is fogyókúrázom egyébként, de nem azért, h a fotókon jól mutassak, meg h mások mit szólnak majd, hanem azért, mert szeretnék egészséges és fitt lenni.

2012. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

155 cm vagyok és olyan 45-50 kg között lehetek (nem mértem magam mostanában), fogyózni persze NEM akartam/akarok, 5 kg szeretnék még felszedni. Kicsi mellem van szóval jól jönne az a plusz. :) Ha ez összejön akkor igen, megleszek elégedve magammal.

Jövő hónapban lesz az esküvőnk.

2012. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

33-asnak

Azért akarok erre az alkalomra lefogyni mert 150 ezer forintot fizetek a fotósnak és nem akarom, hogy aztán egy életen át utáljam a képeket. Mert nem ilyen az igazi alakom, világ életemben 60 körül voltam, tavaly híztam meg csak. Mindig is tudtam, hogy le fogok fogyni, mert nem akarok 80 kilósan élni. És ez az egyik legjobb motiváció. Mi a baj akkor vele? Biztos lehetsz benne, hogy nem fogok visszahíni utána sem, ez már nálam egy életmód, nem csak egy 2 hetes csodadiéta. Már rá se bírnék nézni valami jó olajban sült zsíros húsra szalmakrumplival.

2012. máj. 31. 19:12
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

33-as vagyok. Persze, ezt értem, és tök jó, ha neked ez a motiváció. Sőt, kifejezetten drukkolok, hogy hogy sikerüljön is megtartani az eredményt.

Csak tapasztalat (saját és a szűk környezetemben élőké is), hogy a gyors, mondhatni ész nélküli fogyás ugyanolyan eredményes hízáshoz vezet. Nem mondom, h te így csinálod, de volt néhány válasz, amiből nekem az jött le, h igazából az az egy dolog lebeg már- már betegesen az illető szeme előtt, h akkor jól nézzen ki, és emiatt nem túl ésszerű dolgokat művelhet.

És nem lefogyni a nehéz, hanem megtartani (ez a bölcsesség is saját tapasztalat). Az életmódváltás ugyanis nem egyik napról a másikra történik, hanem egy baromi hosszú folyamat eredménye. Továbbra is hangsúlyozom, h ezt általánosságban írom.

No, mindegy, kívánok mindenkinek sok sikert az álomsúly- alak eléréséhez és az esküvőhöz- házassághoz is!

2012. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: megértem a problémát, magam is ezzel küzdök. Nekem még van 2 hónap az esküvőmig, de még jó lenne picit fogyni, formásodni. Igyekszem edzeni is, és nem teletömni magam, főleg nem nassokkal, vagy cukros, zsíros ételekkel. Tőlem ennyi telik, mert mindent nem tudok megvonni magamtól. A testmozgásra is ügyelek, bár több gyermekem is van, nehéz a család és a munka mellett időt, energiát rá szánni. Kedves második válaszoló, mégis, hogyan sikerült ennyit fogynod ilyen rövid idő alatt? Engem komolyan érdekelne a módszer, talán erre a kis időre kipróbálnám.
2012. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Ugyan nálunk még leánykérés sem volt de az elmúlt egy évben 8 kg-ot szedtem fel és azt most villámgyorsan le is akarom adni. Most vagyok 64 kg a 165 cm-hez. :(
2012. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
98 kilósan mentem férjhez. Akartam fogyózni, de én sosem tudok lefogyni, szóval minek?
2012. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Mindenki el tud fogyni, csak akarni kell!!
2012. jún. 3. 22:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!