Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez meg milyen új szokás, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg milyen új szokás, Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Mostanában hallottam nagyon sokszor, hogy az ifjú párnak nem pénzt, vagy ajándékot adnak, hanem sorsjegyet. Vagy odaadják becsomagolva, vagy a lagziban a menyasszony nyakába akasszák felfűzve a sorsjegyeket. Én nagyon le voltam döbbenve ezen.
2012. máj. 26. 00:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem nagyon furcsa ez akkor is.
2012. máj. 26. 23:37
 22/23 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem hallottam ilyenről, és mivel én nem szeretem a szerencsejátékot, nem is örülnék neki, ha sorsjegyeket/lottószelvényeket kapnék. Persze, ha ez az ifjú pár kérdése, az teljesen más, szívük joga, de magamtól egy lagziba se vinnék ilyet. (Ha kérik, akkor persze, hogy azt vennék nekik, de nekem is furcsa ez.)
2012. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, de a tapasztalat az, hogy pár 10000-től pár 100000-ig vannak a nyeremények, nagy mázli egy milliós összeg és ritka is. Ha már valaki rászán 10000 ftot a párra akkor azt inkább kp-ben tegye a sorsjegy megvásárlása helyett. Legalábbis én személy szerint jobban örülnék a 150 fős lagzimon a fejenkénti 10000nek, mint a fejenkénti 10000 ftból vett sorsjegynek :D
2012. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!