Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez meg milyen új szokás, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg milyen új szokás, Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Mostanában hallottam nagyon sokszor, hogy az ifjú párnak nem pénzt, vagy ajándékot adnak, hanem sorsjegyet. Vagy odaadják becsomagolva, vagy a lagziban a menyasszony nyakába akasszák felfűzve a sorsjegyeket. Én nagyon le voltam döbbenve ezen.
2012. máj. 26. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Én konkrétan itt GYIK-en hallottam a sorsjegyes módszerről először; én sem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű, pedig annak tűnik.
2012. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Öcsémék most a tavasszal, egymás után vagy 8 lagziban voltak hivatalosak, és ők mesélték. Erre ma a férjem egyik munkatársa is mondta, hogy mennek lagziba, ma fűzik a sorsjegyet este. Másik munkatársa meg rávágta, hogy ők márciusban voltak kétszer, és ott is sorsjegyet vittek a vendégek.

2012. máj. 26. 00:59
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Laikus vagyok.Sorsjegy az amit megveszünk,és kapargatjuk??

Ha igen,akkor nem is olyan rossz ajándék.A sok ágynemű huzat,és pohárkészlet helyett.

2012. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, az.

Öcsém mesélte, hogy az egyik lagziban, amikor hazament az ifjú pár átöltözni, nagyon sokáig nem jöttek vissza, mert állítólag kaparták a sorsjegyeket.

2012. máj. 26. 01:12
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt népszokást, meg egyebet keresni. Olcsóbb, mint a kp, szerintem ennyi. De még mindig jobb, mint ha kilométer hosszú luxor, tippmix, kenó, meg akármilyen szelvényekkel tekernék be múmiaként az ifjú arát. :)
2012. máj. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jópofa.Bár a sorsjegyekkel csak pici összegeket lehet nyerni.

Ha mindenki vesz 10-10 ezerért sorsjegyet és a végén a gyeremény csak mondjuk párszor 500 ft akkor lehet hogy egyszerűbb összedobni a pénzt egy wellness útra vagy valami nagyobb ajándékra.

2012. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy igaz e, azt is mondták, hogy 100 ezer forintos sorsjegy is volt, amit lekapartak.
2012. máj. 26. 01:33
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon gagyi dolog. Sosem hallottam még ilyenről.

Nem is hasznos, csak elvesztegetik a pénzt az ajándékozók, mert ha nyernek is egyik-másik sorsjeggyel, az az összeg nem lesz akkora, mint amennyibe belekerült az összes. Jó, tudom, lehet nagyobb összeget is nyerni, de ennek akkora a valószínűsége, mint a lottón nagyot nyerni.

Tehát csak elmegy a pénz a nagy semmire, amiből a pár egy fillért sem lát kb.

2012. máj. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
10 rugóból olyan sorsjegy-nyakláncot lehet csinálni, hogy ihajj. Ha kp-t dob be, meg nézi a násznép, hogy némmá, ez a sóher fütyi meg csak egy tizest dobott be a menyasszonytáncra.
2012. máj. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Én itt a gyiken hallottam róla először, de szerintem tök poén :) jó lehet kapargatni
2012. máj. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!