Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen búcsúztató? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen búcsúztató? Vagy nem szokás?

Figyelt kérdés
vagyis kikérő,amire gondolok.Már együtt élünk a párommal van egy 10 hónapos kisfiúnk,de az esküvőnk jövőre lesz.a szülőktől,testvérektől a búcsú hogy van ilyenkor?A kikérő a lányos háznál kimarad?Vagy hogy kellene?remélem értitek mire gondolok.:)

2012. máj. 6. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ahol már gyerek van, nem érdekes a kikérő?
2012. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocs,de ezt nem értem..:)ez most kérdés?mert nekem sincs fogalmam sem..:)
2012. máj. 6. 21:43
 3/20 A kérdező kommentje:
a lényeg,hogy ugye kikéri a vőleegény családja a mennyasszonyt..(amit alapból honnan,mikor már rég nem otthon lakom)és ugye akkor búcsúzkodom a szülőktől,testvérektől.de ha nem lesz kikérő,akkor búcsúzni hogy szokás?
2012. máj. 6. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem kell, elég hülyén venné ki magát.

Szerintem ott van rendben, ahol a lányt "otthonról" viszik el. Több év együttélés után gyerek nélkül is elég bénán mutat...

2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
akkor a szüleimtől sem tudok "elbúcsúzni" ugye?ha a kikérőt nem is,de a búcsúztatást nagyon szeretném.az is hülyén jönne ki?ha mondjuk a helyszínen,ahol a polgári lesz(szabadtéren)ott elbúcsúztat a vőfély?
2012. máj. 6. 22:01
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

hááát az is érdekes


te belegondolsz ezeknek a szokásoknak a jelentésébe kedves kérdező?

2012. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem a búcsúztatásnak sincs ott a helye. Mondjuk akkor legyen inkább egy "köszöntő" vagy "megköszönés" de búcsú és kikérés így felelsleges.
2012. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bele persze,és tényleg hülyén jönne ki,ezért is kérdezem,hogy hogy van ilyenkor.szeretném megköszönni a szüleimnek ilyesmik..és pont a búcsúztatókor szokás ezt.de mivel sem kikérő,sem búcsúztató nem lesz,jó lett volna,ha valaki tudja,hogy hogy van ilyenkor.(olyan valaki,aki együtt élt a párjával,gyerek is volt,mégis elbúcsúztatták)persze ha van ilyen.
2012. máj. 6. 22:08
 9/20 A kérdező kommentje:
vagy megköszönte..:)
2012. máj. 6. 22:09
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönni..
2012. máj. 6. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!