Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen búcsúztató? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen búcsúztató? Vagy nem szokás?

Figyelt kérdés
vagyis kikérő,amire gondolok.Már együtt élünk a párommal van egy 10 hónapos kisfiúnk,de az esküvőnk jövőre lesz.a szülőktől,testvérektől a búcsú hogy van ilyenkor?A kikérő a lányos háznál kimarad?Vagy hogy kellene?remélem értitek mire gondolok.:)

2012. máj. 6. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyen benne búcsú szöveg, elválás ilyenek. Hatalmas köszönet legyen "mindenért" azért se most kezdj el hálálkodni, hogy felneveltek...mert annak nem akkor lesz ott az ideje...én ezt a részt így kihagynám és mondanék köszönetet ceremónia után, előtt stb.


Én is együtt fogok élni a párommal, mire lesz esküvő, nem hiszem, hogy kikéretem majd magam...

2012. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igazatok van,bármennyire fáj is...lehet kihagyjuk inkább az egész köszönős,kikérős ,búcsúzós dolgot..
2012. máj. 6. 22:17
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
A polgári szertartás alatt a szülőknek át szoktak nyújtani egy szál vagy csokor virágot,amivel megköszönnek mindent.Közben az "úgy szeretném meghálálni" című szám szól.Ez szerintem egy nagyon szép szokás és nem kell beszédet mondani,csak átadni a virágot,puszit adni és megölelni őket.Ezt minden polgári szertartáson láttam már,függetlenül,hogy hogy és hol éltek már a párok.
2012. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
a szülőköszöntőt kellene akkor kicsit feltúrbózni, meg lehet kérni az anyakönyvvezetőt, hogy mondjon egy hosszabb köszöntőt, vagy a vacsi előtt esetleg a vőfély, de nem a szokásos szövegek, hanem valami egyénre szabottat...
2012. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk lesz kikérő is búcsúztató is.

A kikérő a csattanója az esküvő elején hisz addig nem látta a násznép a menyasszonyt.Engem apukám fog ki kísérni.

A búcsúztató meg szerintem a legmeghatóbb jelenet.A vőfények ebben profik hogy kell egy gyönyörű megható monológot mondani.Főleg ha közben a zenekar játsza az erre szánt dalt.Szem nem marad szárazon.

2012. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, szerintem úgy csináljátok, ahogy szeretnétek. Ez most PONT AZ A NAP, ami Rólatok szól, tehát mindent úgy szerveztek-rendeztek, ahogy akartok. Az én barátnőm, nagyon messze ment férjhez a lakóhelyétől (gyerek nem volt, de 5-6 éve már nem otthon lakott), és ők úgy gondolták, hogy nem szeretne "csak úgy eltűnni", és igenis volt kikérője a szülei házánál. Abszolút nem kell kimaradnia a kikérőnek, ha Te szeretnéd, hogy legyen.

Sok boldogságot!!!

2012. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

7:17-es vagyok

utolsónak teljesen igaza van.

annyit még hozzám hogy van egy 20 hónapos fiúnk és 4 éve együtt lakunk.

Sok boldogságot nektek.

2012. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
a kisfiú anyukájától kérdezném,hogy minden teljesen úgy volt?mert arra gondoltam,hogy valahogy hozzánk illőre átszabni a szokásos szöveget,vagy nem is tudom.
2012. máj. 7. 10:10
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk augusztusban lesz.

Mi is külön élünk már 2 éve és ezért feleslegesnek tartottam a kikérőt. + együtt is akarunk öltözni( mármint a házunkban, nem akarunk külön lenni)Nekünk a polgárin lesz az anyakönyvvezetőtől szülőköszöntő 1-1 virággal és ennyi.

2012. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet, miért ne lehetne? mi is együtt élünk 4 és fél éve, igaz nincs gyerek, de miért ne lehetne? lehet a lányos háztól, ahogy nektek jobb. Lehet sima búcsúztató is :) szerintem ezt a vőféllyel beszéljétek meg.
2012. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!