Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek a saját családja (anya, apa, tesó) tette tönkre az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nálunk ez így néz ki eddig. 11 nap múlva lesz a miénk, anyám alkesz, ma úgy szedtem össze az utcán, a párja besokallt, mondta, hogy inkább nem jön, az öcséméknek (aki a tanúm is lenne) nincs pénze, így ha a párocska nem jön, ők sem tudnak, az unokatestvérem át sem vette a meghívót, a párom részéről pedig 4 unokatestvér családostól együtt mondta le a lagzit. Plusz kibéreltünk egy nagy termet, gyakorlatilag 80 főről indultunk, most örülünk, ha 50-en leszünk. Kedves nem? kezdek besokallni :(ja, és ma van a szülinapom... jó nem?????? bocsi, ha hosszú, de legalább jól össze tudtam foglalni.

2012. máj. 22. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem te írtál ki nemrég egy kérdést anyukádról, hogy be tudod-e valami intézménybe rakatni?


Először is Boldog születésnapot és sok boldogságot nektek! :) Ha nem mennek el a rokonok, hát nem mennek, ők maradnak ki egy szép eseményből, nem ti. Inkább így legyen, minthogy ott ácsorogjanak az ingyen kajáért miközben a szájukat húzzák. Ez talán a jobbik eset. Hozzá kötöd az életed a szerelmedéhez, ennél több nem is kelhet a nagy napra, gondolj arra, hogy spórolsz így magatoknak! Ez legyen csak a ti napotok, majd utána aggódhatsz a családért. Megérdemled hogy ez most csak rólatok szóljon!Igenis néha "önzőnek" kell lenni!!

2012. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

szia!

De igen én voltam, bár két ilyen kérdés volt. nem szoktam így megosztani a nagyközönséggel az életemet, de már szükségem volt néhány kívülálló véleményére is, hogy okosan tudjak dönteni. Az a baj, hogy ha ott lenne, normálisan viselkedne, ez 100%, mert ha ott van, azt jelenti, hogy normális, és akkor nem lenne gond, de ez az, hogy nem tudom, jön-e :( és ezen őrlődöm :( de azt hiszem igazatok van, a lehetőséget megadtam, az ő kezében van a döntés. a lánybúcsúm pénteken lesz, a párom lesz otthon, remélem nem neki kell majd utána futkosni :( ha rendben lesz minden, akkor fogok megnyugodni :) és köszönöm neked is a köszöntést! :)

2012. máj. 23. 14:25
 23/25 A kérdező kommentje:
nos, a fejlemény: édesanyám intenzív osztályra került, mert megverték, az agyában kialakult egy vérrög :( az életveszélyen túl van, de az esküvőnkön nem lehet ott :( ez van :( nem is tudom, hogy álljak most így neki :( tegnap óta van ott, állítólag ma levették a lélegeztető gépről és az altatásból is felkeltették, de ma nem tudtam hozzá bemenni, így holnap fogok több mindent megtudni...
2012. máj. 27. 22:13
 24/25 anonim ***** válasza:
huhh hát sajnálom:((
2012. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Nem értem az alkoholistákat, nem érzik, hogy ebből nem kell nekik több? Én egyszerűen sosem voltam semminek a rabja, és úgy érzem nem bírnám magam ennyire elhagyni. Sajnálom kedves kérdező a mi veled történt. Ha már magára nem gondol az anyád, legalább rád gondolhatott volna, hogy az esküvőd előtt nem őt akarod az intenzíven tudni.
2012. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!