Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek a saját családja (anya, apa, tesó) tette tönkre az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nálunk ez így néz ki eddig. 11 nap múlva lesz a miénk, anyám alkesz, ma úgy szedtem össze az utcán, a párja besokallt, mondta, hogy inkább nem jön, az öcséméknek (aki a tanúm is lenne) nincs pénze, így ha a párocska nem jön, ők sem tudnak, az unokatestvérem át sem vette a meghívót, a párom részéről pedig 4 unokatestvér családostól együtt mondta le a lagzit. Plusz kibéreltünk egy nagy termet, gyakorlatilag 80 főről indultunk, most örülünk, ha 50-en leszünk. Kedves nem? kezdek besokallni :(ja, és ma van a szülinapom... jó nem?????? bocsi, ha hosszú, de legalább jól össze tudtam foglalni.

2012. máj. 22. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Kérdező, először is boldog szülinapot (utólag :)), másodszor pedig, ez tényleg a Ti napotok, érezzétek jól magatokat, és ne azokkal foglalkozzatok, akik nem lesznek ott. Ha Édesapám nem jön, akkor megpróbálom majd túltenni magam rajta, bár még nem tudom hogy, mert nagyon fontos lenne nekem..

2012. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jönnek el a szüleim az esküvőnkre. A diplomaosztómra sem jöttek el. Amikor meghívtam őket, csak hebegtek-habogtak, hónapokig nem tudták megmondani, h akkor eljönnek-e vagy sem. Én meg úgy voltam vele, nem az esküvő reggelén szeretném megtudni, h mégse jöttek el, pedig a múlt héten még azt mondták jönnek. Így hát nem kaptak hivatalos meghívót, két tanúval megyünk csak, így nincs hónapokig idegeskedés.
2012. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ballagásomon anyukám és apukám éppen aktuális "szerelme" egymásnak esett, a tanárok választották szét őket. Most meg kérdezgetik, hogy miért nem lesz "rendes" esküvőnk, hogy tehetjük ezt meg a családdal? Hát ez nekem nem kell, köszönöm.


Fel a fejjel, csak Te és Ő számítotok, minden más csak körítés :-))))


Boldog születésnapot :-))))

2012. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 óra különbséggel volt a polgári és a templomi.

anyámék olyan cirkuszt csináltak a polgárin,hogy ismerős biztonságisnak gyorstelefon,sos-ben jöjjön pár alkalmazottjával és tüntesse el őket mire templomi kezdődik.

Mire kezdődött,hazavitték őket,és örizték a házat kivülről hogy ki ne jöjjenek,bentről ordibálva veszekedtek elmondás alapján.

És csodálkoznak hogy keresztelő már ugy volt szervezve hogy ők csak utólag kaptak pár fényképet...

2012. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen milyen szülők vannak, borzasztó!!

Én a helyedben úgy is intéztem volna, hogy akik kellemetlenséget okoznának és elrontanák a legszebb napomat, eleve ne is legyenek ott! Tudom, hogy rossz érzés, de ezen a gyönyörű napon ne hagyd hogy elrontsa bármi is a kedved! Boldog szülinapot! :)

2012. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ebből is tanulván, az én "kedves" anyukámat és az éppen aktuális párját biztos nem fogom meghívni, a bátyám is csak cirkuszolna... milyen szép is az élet..
2012. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70


nekem ettől a számtól az összes gányul indult szülinapomon jó kedvem lett :)


Örülj, hogy olyanok nem jönnek el, akik potenciálisan TÉNYLEG elronthatják az esküvőd :) Anyukád lehet úgy beinna, hogy ráesik/hány/köp a tortára, vagy mit tudom én :)

2012. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a köszöntéseket és a jó tanácsokat is :) az a baj,hogy anyám, amikor nem iszik, még sajnálom is, hogy nem lesz ott. de amikor iszik, nem tudok vele mit kezdeni :( volt 3 éve, hogy eltűnt jó pár hétre, nem kerestettük, volt már ilyen, hát majd előkerül. Így is lett, a rendőrség kopogott, hogy elütötték és az intenzíven fekszik... tök jó. De azalatt a pár hét alatt nyugi volt, és azóta sem ivott, 3 hete kezdte el megint. Tegnap elhagyta a mobilját, az iratait... majdnem a kutyát is. szép mi? este megint normális volt. Viszont nem tudok beállni sem arra, hogy nem jön, se arra, hogy nem jön, mert néha jól van, akkor azt mondja, hogy jön, akkor hogy mondjam, hogy ne gyere, amikor meg iszik, akkor meg lesza.rik mindent. Tegnap megmondtam neki, hogy ha nem az anyám lenne, már rég hagytam volna a pi.csába :( bocsánat, de 8 éves korom óta ez van :( elég volt. Bizonytalanságban vagyok, hogy most mi legyen. Tegnap közöltem, hogy szerdáig kapja össze magát, ha nem, akkor ne is jöjjön, ha igen, és a párja úgy dönt, hogy nem jön, akkor inkább jöjjön vonattal az öcsémékkel, de csak ha normális. Kíváncsi leszek.
2012. máj. 23. 11:19
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nem oldod meg a helyzetet ezzel, mert akkor izgulhatsz az esküvődig, h vajon aznap eljön-e. Ha eljön, milyen állapotba hozza magát? Mert ugye ital lesz, a poharat nem csavarhatod ki a kezéből. Vajon kit sért meg a viselkedésével? Tudom, hogy rossz érzés, lelkiismeret-furdalást okoz, de most meg kell hozni ezt a kemény döntést annak érdekében, hogy a többi meghívott előtt ne kelljen égnetek és nyugodtan, balhé nélkül tudjátok élvezni azt az estét. Szerintem ne engedjétek, hogy ott legyen! Ha ott akarna lenni, ha komolyan venné az esküvőtöket, már összekapta volna magát.
2012. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
igen, valószínűleg igazad van :)
2012. máj. 23. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!