Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek a saját családja (anya, apa, tesó) tette tönkre az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nálunk ez így néz ki eddig. 11 nap múlva lesz a miénk, anyám alkesz, ma úgy szedtem össze az utcán, a párja besokallt, mondta, hogy inkább nem jön, az öcséméknek (aki a tanúm is lenne) nincs pénze, így ha a párocska nem jön, ők sem tudnak, az unokatestvérem át sem vette a meghívót, a párom részéről pedig 4 unokatestvér családostól együtt mondta le a lagzit. Plusz kibéreltünk egy nagy termet, gyakorlatilag 80 főről indultunk, most örülünk, ha 50-en leszünk. Kedves nem? kezdek besokallni :(ja, és ma van a szülinapom... jó nem?????? bocsi, ha hosszú, de legalább jól össze tudtam foglalni.

2012. máj. 22. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, és a kajaszállító felé jelezd, hogy csökkent a létszám. Magatok miatt házasodtok meg, aki ott lesz, annak örülni kell, aki nem megy el, az nem megy el. Kérd meg az egyik barátnődet, hogy legyen pót tanú, így ha öcséd nem tud elmenni, nem a szertartás előtt 10 perccel kell kétségbeesni, hogy nincs tanú. És boldog szülinapot! :)
2012. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy hányan vannak,hanem ti örüljetek egymásnak. Lehet jobb is ha nem mennek, legalább nem rontják a levegõt.
2012. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nálunk is ez volt, ne hagyd elrontani még jobban. Aki cirkuszolna, jobb, ha tényleg nincs ott. Nálunk erőltetve volt... és tudod, mit lett a vége? Hajnali 3kor gyorsmentő jött értem. (és voltam a menyasszony) Rosszul lettem az idegességtől. Nem éri meg, tanulj a hibámból.
2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is boldog szülinapot.

http://www.youtube.com/watch?v=3LhizYTDkRM&feature=related


Nagyon jól tudom, hogy így messziről és kívülállóként nagyon könnyű a másik életére való rálátás. Én mégis azt mondom, noha könnyen lehet, hogy én sem értenék egyet vele, de ez a te esküvőd. A család kötelező meghívása szerintem már a múlt feledésébe merült. Te egy új életet kezdesz 11 nap múlva. Tedd úgy, hogy minden rólad és rólatok szóljon.

2012. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen zűrös a családod, akkor jobb is, ha nem lesznek ott. inkább hívj meg normális barátokat, akik tudnak viselkedni, és nem rontják el a napot.
2012. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!! Ez a TE napod! Nem jönnek, hát kapják be(bocs, nem akarlak megsérteni) és mond le a kajájukat, iktasd ki őket az esküvőböl..
2012. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Lássuk csak:

Szerelmes vagy,férjhez mész,a családot meghívtad,így nem lesz sértődés,nem mennek el,így nem lesz balhé,nem fogy annyi kaja,kevesebb lesz a kiadás.Az élet szép!:D

2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah! Sok boldogságot/boldog szülinapot!!!
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) aranyosak vagytok :) igen, igazatok van, csak nehéz nézni, ahogy jövök haza melóból és anyám a megállóban ücsörög a kutyával, mint valami csöves. Két emeletre lakunk egymástól, ha nem itt laknék, nem tudnék minden hülyeségéről, és amit nem tudok ugye, az nem fáj, de így... :( de egyébként tudom, hogy igazatok van :) és mindenkinek megy a zöld kéz :)
2012. máj. 22. 22:55
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Apum ma találta ki másodszor hogy nem jön, különböző - érthetetlen! - okok miatt. Édesanyám már nem él. Ezek után gondolhatjátok milyen boldog vagyok, 3 hónappal az esküvőm előtt. Drukkoljatok hogy meggondolja magát!
2012. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!