Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek, akik nem sajátkezűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, akik nem sajátkezűleg csináltátok, kb mennyi idő alatt készült el az esküvői meghívótok?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 hete megrendeltem, de még mintapéldányt sem kaptam, csak egy üzenetet, hogy lehet, hogy ezen a héten készen lesz a minta. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2012. máj. 19. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekünk kb 4 nap volt a minta, max 6, rá egy hétre kész volt a meghívó vagy másfél, tehát nekünk két hét volt, hogy kézhez kaptuk úgy, hogy még az első minta után kértünk egy módosítást is.Úgyhogy szerintem sürgősen kezd őket hívogatni.
2012. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a megrendelés után kb 2 nappal kész volt a minta, és kb 1 hétre rá már meg is érkeztek a meghívók Szerintem is kezdd el keresni őket!!
2012. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!