Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Álom menyasszonyi ruhátok? =)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom menyasszonyi ruhátok? =)

Figyelt kérdés
Belinkelitek nekem kedvenceteket?

2012. máj. 16. 17:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az abszolút favorit. És a vőlegény jelöltemnek is ez tetszik a legjobban.

[link]

2012. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A nagy képen levő. :)

2012. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

egy Eli Saab ruha. olyat akarok, ami klasszikus, meseszép, elegáns, de van benne egy kis csavar, egy kis modern, némi szokatlan. ő az:

[link]

2012. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

Ez:

[link]

Illetve ez:

[link]

2012. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kik pontozzák le a válaszokat, szerintem mind zöld kezet érdemel. Ízlések és pofonok, szerintem mind az adott személy személyiségéhez passzol. Másrészt öröm látni, hogy javul az emberek ízlése, ezen a téren is. :)
2012. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
11. vagyok, nagyon szívesen csajok örülök,hogy tetszik :) Azon az oldalon még rengeted esküvői ruha van egymás alatt sorba. Biztos, hogy talál ott mindenki olyat ami neki tetszik. :) Egyébkén én sem értem miért kell lepontozni. Esküvői ruha képekben mi a "nem hasznos"? :/
2012. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Illetve:

[link]

És:

[link]

Hirtelen biztos nem tudnék dönteni :)

2012. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Tök jókat linkeltek az előző válaszolók :)

A történetem dióhéjban:

Nekem mindig a 2 részes fűzős, pánt nélküli, nagy abroncsos ruhák jöttek be.Aztán pár ruhapróba rádöbbentett, hogy a 158 cm-es magasságomhoz és a tömzsicske karjaimhoz nem igazán illik ez a fazon, ami valljuk be a menyasszonyi ruhák 80 %-ra jellemző.Ezért felpróbáltatták velem ezt, ami szerelem volt első látásra:

[link]


Ebben karcsúnak és 2 méter magasnak látszom, a párom pedig nem jutott szóhoz, mikor meglátta :)

Sajnos mivel 2007-es modell(a hely ahol próbáltam 90000-ért kölcsönzi), megpróbáltam ráakadni 1-2 szalonban és a neten, hátha van eladó valahol, de kevés siker koronázta a próbálkozásomat.1 helyet találtam, ahol ha egy hónappal hamarabb szólok, akkor meg lett volna, de lecsúsztam róla, így elhozták nekem ezt a szerelmem helyett:

[link]


Ez nagyon hasonló, pedig nem ugyanaz.CXsütörtökön lesz a próba, átalakítják a nyakát olyanra, mint amilyen a szerelmemé és meglátjuk.Ha abban is érzem azt a bizonyos "ez az igazi" érzést, akkor rábólintok és mindössze 60000 ft-ért belógathatom a szekrényembe egy életre:)

Bocsi ha hosszú lett:)

2012. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ki pontoz le,de én mindenkinek zöld kezet nyomtam...=)

Gyönyörűeket linkeltetek...

Hozzám eddig ez áll a legközelebb a Ti kedvenceitek közül:

[link]


=)

2012. máj. 17. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!