Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alacsony lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok, nektek milyen volt a menyasszonyi ruhátok?

Figyelt kérdés
150-160 cm magas lányokra gondolok.Hosszú abroncsos ruha,vagy testhez simuló vagy esetleg rövid? Kinek milyen volt?
2010. ápr. 5. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy rövid.
2010. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy valaha is férjhez megyek de ha mégis meggondolom magam rövid kis mini ruhát választok egy extra tűsarkúval
2010. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várnám azoknak a válaszát is,akik már férjhez mentek,hogy ők milyet választottak.
2010. ápr. 5. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm vagyok, és nekem nagy ruhám volt. Volt uszálya is. Nem túl nagy, kb. 1-másfél métert húztam magam mögött!:) Szerintem szép volt, mindenkinek tetszett. A ruha nagyon gyönyörű volt, bennem fel sem merült,hogy alacsony vagyok hozzá. A szalonban sem ajánlottak mást. Ha egy normális szalonba mész, ott azért elmondják,hogy szerintük neked mi állhat jól.
2010. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 153 centi vagyok. A nagy, abroncsos ruha tuti, hogy még jobban összenyom. Nekem testhez simuló, hosszú ruhám volt. Kb térdtől bővült egy kicsit.
2010. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
156-158cm közötti vagyok. Nekem abroncsos ruhám volt. Annyit mondtak, hogy olyat válasszak, ami egybe van, nem külön a fűző és a szoknya.És hogy legyen benne olyan ami nyújt...nekem hosszú mély dekoltázs volt és a derekánál ékalakban kapcsolódott a szoknyarész..ez mind nyújtott.És mindenki szerint csini voltam, pedig lenne mit leadnom.:)
2010. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 158 cm vagyok, és A vonalú ruhám volt, abronccsal-de a kisebb fajtával. A nagy abroncsosban habcsóknak néztem ki, a az abroncs nélküli meg nem volt elég ünnepélyes. Fátyolból is végül fenékig érőt választottam, mert a földig érő nem lett volna előnyös ehhez a magassághoz.

A kontyom hátul volt, de viszonylag fönn, és volt tiarám is, ami egy picit magasított.

Végül sikerült egy nagyon szép összeállítást létrehozni, nem tűntem benne kicsinek.

2010. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!! :)
2010. ápr. 6. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a fátyol hossza, stílusa is sokat számít. Én 160 cm vagyok és ez lesz a ruhám:


[link]

2010. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!