Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj nekem kozmetikushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nekem kozmetikushoz mennem?

Figyelt kérdés
Nemsokára esküvőm lesz, de nem akarok sminkeshez menni. Igazából nekem a rúzsok nem állnak jól, és nem is bírnám elviselni magamon. Csak egy szolid sminkem lenne, halvány rózsaszín szemhéjpúder, enyhe tus, és szempillaspirál. Ennyiből állna az egész, ma ki is próbáltam, tetszett a páromnak nagyon, s nekem ez a fontos, hogy neki tetszem. Ezért nem is akarok kozmetikushoz menni, de mikor ezt közöltem azokkal akik kérdezték mikor megyek, sokkot kaptak, hogy azt nem tehetem,igen is mennem kell, mert esküvő, és oda profi sminkes kell.Nem látom sok értelmét kozmetikushoz mennem azért, hogy kifesse a szemem. Volt aki nem ment? Milyen sminketek volt? Ki csinálta? Szerintetek tényleg annyira ba*omi fontos, hogy elmenjek kifestetni a szemem??
2012. máj. 15. 20:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is nyáron lesz az esküvőm és aznap a kozmetikus készíti el a sminkemet.Nem tudom ti milyen henteshez jártok,de az én kozmetikusom normális és tudja,hogy milyen az ízlésem.Nem járok rendszeresen,csak nagyobb alkalmak előtt,de vele nagyon jól össze lehet dolgozni.Nem erőltet rám semmit,javaslatot tesz,de ha van konkrét ötletem,akkor megvalósítja.Ennek így kellene lennie mind a sminkes mind a fodrász esetében.A kozmetikus nem egyelő azzal,hogy valakit annyira lekennek,hogy az anyja sem ismer rá.Ha ilyet tapasztaltok nyugodtan álljatok fel és hagyjátok ott.A jó smink,nem maszk.

Én azért megyek kozmetikushoz,mert nem vagyok elég ügyes,hogy meg tudjam csinálni a elképzelésemet és a kozmetikusomban bízom,tudom,hogy ő megoldja nekem.Az esküvőm napját tökéletesre szeretném,ezért ahol lehet profira bízom magam.Nem a digitális fényképezőgépünkkel készülnek majd a képek,nem én sütöm a menyasszonyi tortát,nem én varrtam a ruhát,nem én csinálom meg a hajam,nem én főzöm a vacsora menüjét stb.

Ha valaki úgy gondolja,hogy neki elég,amit otthon meg tud csinálni,akkor tegye.A kérdező gondolom azért tette fel a kérdést,hogy igazolást nyerjen,hogy jó gondolja.Ha a vőlegénynek tetszik,akkor nem mindegy,hogy mit mondanak a rokonok vagy vadidegen emberek a neten?

2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
46%

29-es vagyok: én sem értem, minek kozmetikushoz menni, mert én pl. sosem voltam. Így azt sem tudom, mennyire értenek a sminkeléshez.


Sminkeshez viszont elmennék, mert a naturális sminket a legnehezebb elkészíteni. Maszkot mindenki tud magára kenni, de egy szép minimálsminkhez gyakorlat kell.


És szerintem nincs az a sminkes/kozmetikus, aki csak úgy felrakna szemfestéket a semmire. Ahhoz is kell alap, hogy ott maradjon a szertartás végére.

2012. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!