Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj nekem kozmetikushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nekem kozmetikushoz mennem?

Figyelt kérdés
Nemsokára esküvőm lesz, de nem akarok sminkeshez menni. Igazából nekem a rúzsok nem állnak jól, és nem is bírnám elviselni magamon. Csak egy szolid sminkem lenne, halvány rózsaszín szemhéjpúder, enyhe tus, és szempillaspirál. Ennyiből állna az egész, ma ki is próbáltam, tetszett a páromnak nagyon, s nekem ez a fontos, hogy neki tetszem. Ezért nem is akarok kozmetikushoz menni, de mikor ezt közöltem azokkal akik kérdezték mikor megyek, sokkot kaptak, hogy azt nem tehetem,igen is mennem kell, mert esküvő, és oda profi sminkes kell.Nem látom sok értelmét kozmetikushoz mennem azért, hogy kifesse a szemem. Volt aki nem ment? Milyen sminketek volt? Ki csinálta? Szerintetek tényleg annyira ba*omi fontos, hogy elmenjek kifestetni a szemem??
2012. máj. 15. 20:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, csak most láttam, hogy nem lesz profi fotósotok. Hát akkor tul.képpen mindegy.

20.58-as


Ui: A ti döntésetek, de biztos, hogy nem akarod megörökíteni az esküvődet? Nem akarsz magadról igazán jó fotót akkor, amikor igazán szép és boldog vagy? Hidd el, ha a barátok/rokonok fotóznak, az nagy csalódás lesz - és pótolhatatlan pillanatok vesznek el.

2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, s mielőtt megkövezne bárki is most szólok mindenki pluszt kap :D érvek minden mellett vannak,de jó látni,hogy nem csak én gondolom így :)
2012. máj. 15. 21:02
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

"Én sem voltam kozmetikusnál és senki nem hiányolta"


Csak udvariasak voltak... Jóhogy nem mondjuk a menyasszony szemébe, hogy "hát te hogy nézel ki, közértbe indultál?" Mindegy, aki sajnálja a pénzt és az időt arra, hogy legalább egyszer az életben kihozza belőle egy profi a maximumot, az ügyeskedjen otthon, nincs ezzel semmi gond.

2012. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
48%
Egy profi smink jól mutat a fotókon,a házi sufnituning nem.
2012. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, a JÓ smink RENGETEGET számít a fotókon, még ha nem is lesz profi fotós. És itt nem csak a szemfestésről van szó, ott a szemöldökformázás- és festés, alapozás, púder, pirosítás, kontúrozás... Én elég jól sminkelek, szokták is kérdezgetni hogy én sminkelem-e magam, volt hogy idegenek is megdicsértek, de az esküvőmön még én is profira bíznám magam. Figyelembe fogja venni mit szeretnél, ha normális kozmetikus választasz.

Ha gondolod nézegesd ezeket a képeket, az összes menyasszonynak nagyon szolid sminkje van, mégis nagyon mutatósak!

[link]

2012. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a szemfestés az UTOLSÓ dolog, amit csinálnék.


Leheletvékony alapozás, korrektor, színtelen, nagyon kevéske púder, hogy ne mozduljon el. Szemöldök helyreigazítása. Szempillaspirál, szájfény, és minimális pirosító. Pont ezek azok, amiktől önmagad maradsz, csak egy "jobb" verzióban - ragyogó szem, egyenletes bőrszín, keretes arc.


Az ALAPozás az alap. Enélkül a szemfestés olyan szerencsétlenül néz ki.

2012. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

Én megyek majd sminkeshez a nagy napon, sőt, még próbasminkelés is lesz egy hónappal előtte.


Szalagavatómra magamat sminkeltem, mert a szalagavatót nem érzem olyan fontosnak, de az esküvőmön igazán tündöklően szeretnék kinézni. :)


De persze ha te magabiztosnak érzed magad a te sminkedben, akkor no problem, nem kell profihoz menned!

Nem hiszem hogy a meghívottak majd azt próbálják kivesézni, hogy voltál-e sminkesnél vagy nem.


Ez a Te napod lesz, csinálj mindent úgy, ahogy szeretnél!

Sok boldogságot! :)

2012. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%

Egyik az, hogy kozmetikushoz szemöldököt szedetni kell menni, mert a nagy részük sminkelni nem tud, csak jól kimázol. A sminkes egy külön szakma.


A másik meg az, hogy manapság itthon az a divat, hogy jól ki kell fenni-kenni a menyasszonyt, virágot a hajába, nagy szoknyát, csicsát, csillámot, amit lehet, a vége aztán az, hogy egy Mancikát csinálnak belőled, akkor is, ha közöd sincs hozzá. Kb. a násznép bedob egy ezrest és láthatják a bazári majmot. Ezért van a megrökönyödés, hogy hát de te miért nem akarod kirittyenteni magad? Kifestve én is úgy nézek ki, mint valami sarki nő, csak kicsit a szememet hangsúlyozva viszont nagyon szép leszek. És az esküvőre sem kell se több se kevesebb. Én magam akarok lenni, 30 év múlva magamat akarom látni, nem vakolt Mancikát. Szerintem nincs ebben semmi megdöbbentő. Van akinek olyan a stilusa, van akihez illik, de ha te nem ilyen vagy, ne rontsd el magad. Unokatesóm hagyta magát, egy természetes szépség különben, alig kellett volna valamit kiemelni rajta, ehelyett súlyos lila szemhéjpúder, kicsi csillogó ragasztott kövek, meg minden fene, hát rá se lehetett ismerni szegényre, és nem jó értelemben.

2012. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom mi a baj a 00:22-vel, én is hasonló dolgokat tapasztalok. Annyi gyönyörű lány, nő van. Mindig csak ámulok nyáron a metrón, mintha mindenki egy modellújságból lépett volna ki (engem kivéve), és még csak a retusálásra se foghatom.

Most menyasszonyként elég sok képet nézegettem a Google-ban és azt látom én is, hogy minden menyasszony olyan megcsinált. Az jut róla eszedbe: de jól meg van csinálva a műszempillája, de jól meg van csinálva a haja, milyen jól ki van sminkelve. Kevés az, akiről az jut eszedbe: de gyönyörű!

Nekem nemrég volt a próbasminkem. (Párom húga kozmetikus, úgyhogy esélyem sincs megúszni a profi kozmetikát a nagy napra:) Szerencsére párom húga az a fajta jó kozmetikus, aki maximálisan figyelembe veszi amit szeretnél, illetve hogy mi illik hozzád. Kicsit irányítgatnom kellett, mert szinte könyörgött, hagy szedjen még ki egy kis szemöldököt, én meg nem engedtem. A műszempillát ő maga találta ki, hogy csak a szemem sarkába tesz és nem végig, mert az túl mű lenne hozzám. A végeredmény tetszett ugyan, de végig olyan érzésem volt, hogy milyen szép nagy a műszempillám. De én azt akartam, hogy olyan érzésem legyen (még ha nem is igaz): milyen szép nagy a szempillám! Úgyhogy amikor már nem látta, nekiestem az ollóval és kicsit még nyiszáltam belőle. És akkor volt egy pont, amikor azt láttam végre: szép vagyok. Én vagyok szép. Szép a szempillám. Nem a műszempillám, hanem a szempillám.

Nem az a lényeg, hogy ordítson a sminkről, hogy smink. Hanem hogy kiemelje azt, ami szép rajtad. És hogy közben szinte észrevétlen maradjon, hogy mi a valódi és mi a mű az arcodon.

2012. máj. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%
...én pl. épp ezért nem engedek olyan műszempillát felrakatni, amin gyöngy van.
2012. máj. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!