Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj nekem kozmetikushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nekem kozmetikushoz mennem?

Figyelt kérdés
Nemsokára esküvőm lesz, de nem akarok sminkeshez menni. Igazából nekem a rúzsok nem állnak jól, és nem is bírnám elviselni magamon. Csak egy szolid sminkem lenne, halvány rózsaszín szemhéjpúder, enyhe tus, és szempillaspirál. Ennyiből állna az egész, ma ki is próbáltam, tetszett a páromnak nagyon, s nekem ez a fontos, hogy neki tetszem. Ezért nem is akarok kozmetikushoz menni, de mikor ezt közöltem azokkal akik kérdezték mikor megyek, sokkot kaptak, hogy azt nem tehetem,igen is mennem kell, mert esküvő, és oda profi sminkes kell.Nem látom sok értelmét kozmetikushoz mennem azért, hogy kifesse a szemem. Volt aki nem ment? Milyen sminketek volt? Ki csinálta? Szerintetek tényleg annyira ba*omi fontos, hogy elmenjek kifestetni a szemem??
2012. máj. 15. 20:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

dehogy fontos

én is magamnak csináltam

ne engedj a nyomásnak, légy szabad

2012. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod :) nem akarok menni, semmi pénzért be nem tenném oda a lábam az az igazság...
2012. máj. 15. 20:48
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Ne törődj azzal, hogy más mit mond. Nagyon nagy baromság, hogy muszáj menned kozmetikushoz. Ha neked és a párodnak is tetszik, akkor nyugodtan te is megcsinálhatod.:)

Nekem nem esküvőm volt, hanem szalagavatóm és elmentem sminkeshez. Nagyon de nagyon nem tetszett az a smink amit készített, annál még én is sokkal jobbat csináltam volna. Bántam is nagyon, hogy elmentem.

2012. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy igényes smink nem csak ennyiből áll. Kell oda alapozó (bár én azt nem használok csak arckrémet a púder alá,de nekem szép a bőröm, már ha szabad ilyet mondanom), púder, mindezek előtt egy alapos arctisztítás, szemöldökigazítás. :) A sminkesnek professzionális kozmetikumai vannak, amik nem másznak el a lagzi folyamán. Ő tudni fogja hogy neked mi áll jól, tehát erős rúzst sem fog használni. Mindenképp menj sminkeshez, s ha lehet előtte ejts meg egy próbasminket is.

Sok boldogságot!

2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
szerencsére probléma mentes bőröm van. voltam évekkel ezelőtt kozmetikusnál, profinál,de nem lett túl jó tapasztalatom. Nekem is szalagavatóm volt,de borzalmas munkát végzett. Merem állítani kiállhattam volna az út szélére árulni magam a sminkem alapján... nem akarok amúgy sem nagy felhajtást, mert nem lesz se profi fotósunk se ilyenek, egy nagyon csöppnyi esküvőnk lesz pár emberrel. Ezért sem akarok belemerülni nagyon a dolgokba, s mint ahogy írtam a páromnak nagyon tetszett a próba sminkem amit én csináltam. :)
2012. máj. 15. 20:55
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Végre egy normális felfogású lány. Sosem értettem, hogy miért kell az esküvőn teljes harci díszbe sminkelni magát annak, aki egyébként nem szokott. Műköröm, vastag vakolat stb. Aztán soha többé nem lesz olyan "szép" mint akkor, lehet a fotóko nosztalgiázni. Nekem is csak olyan minimál volt, mint amit te tervezel, és mégis mindenki szépnek látott, és én is annak éreztem magam. A boldogság a legjobb szépítőszer.
2012. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Én SOHA nem sminkelek, de a PROFI fotós, akire egy kisebb vagyont áldoztunk, hogy JÓ képeket csináljon rólunk (én ugyanis borzalmasan nézek ki a fényképeken), elmagyarázta, hogy ha nem sminkelnek ki normálisan (legalább nappali smink - az esti erősebb), akkor nem fogok mutatni a képeken. Elhittem neki, és nem bántam meg, de az igaz, hogy a kozmetikussal komoly vitám volt: szerinte ugyanis a szürke smink volt a trendi 2 éve esküvőre, én meg az elején megmondtam, hogy nem akarok úgy kinézni, mintha bemostak volna egyet. Barna vagy bordó sminket szerettem volna, mivel elég sápadt vagyok alapból és fehér a bőröm, a szemem viszont kék (tehát a kék kizárva, ennyit még én is tudtam). Próbasminken ragaszkodott az álláspontjához, mondanom sem kell, hogy állati gáz lett - végül maradtunk a barnánál és gyönyörű lettem. Kb. mint az átváltoztatós műsorokban. Nem is ismertem magamra, és a fotók is nagyon szépek.


Saját tapasztalat alapján tanácsolom neked, hogy te is készíttess sminket profival, de mindenképpen legyen próbasmink, hogy tudjatok válogatni. Semmit nem kell magadra kenni, ami nem tetszik, de érdemes kipróbálni.

De természetesen semmi nem kötelező, a te esküvőd, nem másoké. Csak nem biztos, hogy az esküvőn jól fogod érezni magad egy csomó szépen sminkelt ember között, és a fotókon is ők mutatnak majd jól, te pedig jelentéktelen menyasszony leszel.

De ha neked nem annyira fontosak pl. a fotók, akkor természetesen nem fontos. De a fotós "hozott anyagból" dolgozik, retusálni tud, sminkelni viszont nem...

2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Akkor ne menj, a te napod, jó ha mások is tiszteletben tartják. Bírom, hogy lagzikor, meg baba születésekor, mindenki hirtelen "olyan" okos lesz és nem és szégyenli hangoztatni. :)
2012. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Én sminkes vagyok, így én magamat sminkeltem, viszont sok amatőr magát sminkelő ember, bár a hétköznapokra szép sminket készít, de ez egy alkalomhoz nem megfelelő. Profi, tökéletes alapozás kell, primerrel lehetőleg, a bőrhibák összes kiegyenlítésével. Ügyelni kell a fény-árny játékokra az arcon. Később vigyázni kell, hogy a smink tartós maradjon, fixálni kell, főleg, ha mondjuk fényesedésre hajlamos az ara bőre. Fontos a szemöldök megfelelő formázása. A szemedet is megfelelően tudja árnyékolni. Szóval azt kell mondjam, hiába sminkelsz szépen, mondjuk no name, vagy középkategóriás termékekkel, ez egy fotón vagy videón nagyon vissza fog ütni. De ha nem szeretnél pénzt kiadni, hát ne tedd, legfeljebb több dolga lesz a retussal a fényképésznek. Ha ennyire feszélyez a dolog, akkor ne menj el, mert elrontja az egész napod, főleg, hogy annyira negatívan állsz hozzá, hogy a szempillád szálainak az állásába is belekötnél, és rondának látnád magad.
2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Én sem voltam kozmetikusnál és senki nem hiányolta. A szokásos sminkemnél egy picivel mutatósabbat csináltam és nagyon jól éreztem magam a bőrömben. Miért adnál ki egy csomó pénzt azért, hogy úgy kimaszkírozzanak, hogy még az anyukád sem ismer rád? Az már nem te vagy. A te esküvőd, az a fontos, hogy gátlások és szorongások nélkül boldog légy, jól érezd magad a bőrödben. A többi meg? Na, erőltesd meg a fantáziádat, hogy mit.....
2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!