Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj nekem kozmetikushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nekem kozmetikushoz mennem?

Figyelt kérdés
Nemsokára esküvőm lesz, de nem akarok sminkeshez menni. Igazából nekem a rúzsok nem állnak jól, és nem is bírnám elviselni magamon. Csak egy szolid sminkem lenne, halvány rózsaszín szemhéjpúder, enyhe tus, és szempillaspirál. Ennyiből állna az egész, ma ki is próbáltam, tetszett a páromnak nagyon, s nekem ez a fontos, hogy neki tetszem. Ezért nem is akarok kozmetikushoz menni, de mikor ezt közöltem azokkal akik kérdezték mikor megyek, sokkot kaptak, hogy azt nem tehetem,igen is mennem kell, mert esküvő, és oda profi sminkes kell.Nem látom sok értelmét kozmetikushoz mennem azért, hogy kifesse a szemem. Volt aki nem ment? Milyen sminketek volt? Ki csinálta? Szerintetek tényleg annyira ba*omi fontos, hogy elmenjek kifestetni a szemem??
2012. máj. 15. 20:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Én is megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Rajtam is megbotránkoznak sokan, hogy nem megyek sminkeshez. Miért lenne muszáj? 3 féle menyasszonyi sminket látok: ami borzasztóan sok, ami olyan hogy én is meg tudom csinálni, és csak elenyésző, ami szép is, és nem is tudnám megcsinálni. Én is azt akarom, hogy engem lássanak az esküvőmön és ne a sminkem, ruhám, virágom. Én is csináltam magamnak "próbasminket" ugyanúgy mint a kérdező, és tényleg jó lett :) Szóval kedves kérdező, olyan legyen a sminked, ami Te vagy és amiben Te szépnek látod magad! Sok boldogságot! :)
2012. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónap múlva lesz az esküvőnk. Én sose sminkelem magam, csak ha van valami különleges esemény, de akkor is csak alapozó, szempillaspirál, pirosító. Még soha nem sminkelt ki profi sminkes, kozmetikus sem. tudom, h soha máskor nem fogok ilyesmit igénybe venni, úgyhogy most miért ne? Elmegyek próbasminkre. Ha látom, h a csaj, valamit rám akar erőszakolni, amit én nem szeretnék, akkor máshoz megyek. Amúgy két tanús esküvőnk lesz, egyszerű ruhám. Tudom, h később megbánnám, ha nem mennék sminkeshez és fodrászhoz.
2012. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

dehohy muszáj


én sem mentem,minek,sosem járok


Szemöldököm is párom szedi :)

Alapozót sosem használok,nem szeretem,nem érdekel h az az alap,nekem "megfullad" a bőröm a jó minőségűtől is.

Szemceruza,szempillaspirál,szemhéjpúder,szájfény,ahova kell pici mattitó és kész.


Páromnak tetszett,fényképen jól mutatott,más nem érdekelt (pedig megkaptam én is a magamét,hogy hogy képzelem sminkes nélkül)


De írok elborzasztóbbat: fodrászhoz se mentem,párom segitett a hajamat megcsinálni,mert hosszú hajam van,csak picit volt feltűzve,mert kiengedve mutat jól.


És nem,nem spórolásból volt,csupán nem szeretem ha idegen matat rajtam.

2012. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sem kell kozmetikushoz menned.Én mindig akartam profi sminket,de pl érettségi tablófotózáskor is tudtam, hogy én magamnak tudom a legjobban megcsinálni a sminkem.Jól döntöttem már akkor is!Minden osztálytársnak,akinek a fotós sminkese csinálta a sminkjét,hát valami borzalmas lett :D Később elmentem fotóztatni magam,mert ez régi vágyam volt és kértem sminkest.Akkora csalódás volt,mert én 10x különbet tudtam volna.Úgyhogy ha esküvőm lesz sem fogok elmenni kozmetikushoz és sminkeshez sem.Rengeteget csalódtam már kozmetikusokban is...
2012. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
21%

Látom, többen vannak a "vakolt Manci"-effektus pártján, mert sorra lepontozzák a természetesség híveit. Mondjuk ezen nem csodálkozom, hiszen minden relatív, mindenkinek más a szép. Ám legyen.

Egyébként a vőlegényt ki kérdezi meg, hogy egy sminkpalettát akar-e megcsókolni az oltár előtt, vagy azt a nőt szeretné látni maga mellett, akibe beleszeretett?

2012. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
jó látni,sokan élnek az "én" felfogásommal ezen a téren. És kövezzen meg mindenki nyugodtan aki akar: csináltam próba sminket, magamnak. Megmutattam a páromnak akinek nagyon tetszett. Szolid, van is,meg nincs is. És tényleg szépnek látott,csillogott a szeme, le se tudta rólam venni. "Te vagy de mégsem, szép vagy nagyon"-ennyit mondott, és nekem ez bőven elég. Neki akarok tetszeni,nem a nász népnek. És neki tetszettem profi smink nélkül is. És igen, én se szeretném "Mancit" látni 20-30 év múlva,csak magam :) Azért természetesen köszönöm mindenkinek a válaszát! S én nem pontoztam le senkit. Szép napot Nektek!
2012. máj. 16. 13:23
 27/32 anonim ***** válasza:
35%

Én is azt nem értem, hogy ide beválaszolják, hogy alapozó, kell meg primer meg stb. Ugyan már, azt sem csak sminkes érheti el. Már a középiskolás lányok nagy része teljesen tisztában van vele, hogy mit honnan kell venni és hogy kell használni, primertől elkezdve a camouflageon át egy sima szemhéj festékig.


Amúgy meg annyit arról, hogy de kell az alapozó, meg a primer, hogy az én bőröm a profi minőségtől is két-három órán belül kipattogzik, pattanások jelennek meg rajta. Köszike, inkább nem sminkeltetem ki magam és nézek ki "sehogy", mint mint magamra kenetek 10 féle szart és kiragyásodok meg kifényesedek alatta.


Nem is tudom, hogy most komolyan itt azt hiszitek, hogy egészséges szép bőr már nem is létezik, csak lelakott amire muszáj mindenfélét rakni, hogy elfogadható legyen?

2012. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy az egészséges, szép bőr is lelakottnak tűnik a fényképeken. Nekem is szép bőröm van (én vagyok a sminkes), én sem használok hétköznapokon primert, alapozót, korrektort, csak egy egyszerű színezett hidratálót, kontúrt, valamint tust, de ha olyan helyre megyek (pl. buliba), ahol profi gépek kattognak, akkor mindenképp használom a legprofibb termékeket. Természetesen még mindig tartom, hogy ha valaki nem akar sminkeltetni, ne tegye, szíve joga. Én amúgy is gyakran sminkelem magam, mert elég sokszor megyek nyilvános helyre, ami megköveteli a hibátlan kinézetet, szóval a férjem ebbe a nőbe szeretett bele, nem voltam idegen az oltár előtt sem számára.
2012. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy az ilyen kérdéseknél sokan direkt játsszák a hülyét? Nem csak természetes vs. halálra vakolt van.


Nem kell kilónyi alapozót felrakni. Egy fél centis pöttyöt nyomsz a kezedre, szépen eldolgozod, és nem leszel vakolt, csak gyönyörű, egyenletes lesz a bőröd, nem fognak a tág pórusok látszani, sem a színbeli eltérések.


Pl. ez szerintem csodaszép.


[link]


Bár azt hozzá kell tegyem, hogy én a mindennapokban is ezt csinálom. Tehát alap, púder, korrektor, pír, spirál, szemöldök, szájfény. Teljesen szemhéjfesték -és szemceruzaellenes vagyok, mert az az, amitől teljesen másnak néz ki valaki.


Így ha lenne esküvőm, akkor is csak ennyit használnék, tehát számomra hétköznapi lenne.

2012. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
32%
29-es és ehhez minek kozmetikus? Értjük a kérdést, és nem is arról van szó, hogy a festés hülyeség, hanem arról, hogy minek kozmetikushoz menni? Főleg, ha alig akarsz sminket, épp csak legyen?
2012. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!