Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után hogyan rázódtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után hogyan rázódtál vissza a mindennapokba?

Figyelt kérdés
Mert már nincs mit várni, nincs mit szervezni, intézni stb.
2012. ápr. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Elmentem dolgozni. :)

Nekem nem forgott az egész életem az esküvő körül (volt lagzi is, meg szervezés is!), nem a felhajtás volt a lényeg.

2012. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett visszarázódni. Meg egyébként is örültem, hogy vége a hajcihőnek.
2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most szervezem az esküvőnket, de nem érzem úgy, hogy vissza kéne rázkódni akárhova is.. ugyanúgy éljük az életünket, csak most a szabadidőnket nem ugyanarra fordítjuk mint eddig. :)
2012. ápr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindennap majdnem ugyan olyan. Itthon vagyok a jelenleg 9,5 hónapos lányommal. Így nekem az esküvő kikapcsolódás volt mellette, amit az alvás idejében szerveztem.

Mivel az emberek kezdetben sokat alszanak, így igaz az is, hogy ahogy nőnek egyre kevesebbet.


28- án (jöv7en) lesz az esküvőnk és minden szabadidőm a lakás "újjáépítésében" merül ki, mivel minden érdekes jelenleg a lányunknak :)

2012. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos volt az esküvőnk napja, ami csodálatosan sikeredett. Előtte 1 évig szerveztem, erről szóltak a mindennapjaim. Kicsit hiányzott, de éltem tovább az életemet és szép lassan elmúlt ez az érzés. Bár lassan egy éve volt a nagy nap, de még most is kicsit fájó szívvel veszem elő a relikviákat... :) Sok boldogságot!
2012. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem itt mindenkinek fontos volt az esküvője, különben nem tartotta volna meg. A kérdés csak az, hogy ki mire koncentrált: az érzéseire vagy a felhajtásra.
2012. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!