Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki tud tippet adni házi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tippet adni házi készítésű meghívókhoz?

Figyelt kérdés
A nővérem ragaszkodik a házi készítésű meghívóhoz, és egyenlőre még ötleteket gyűjtünk. Valaki csinál már ilyent, milyen lett? Kérlek ha tudtok adjatok tippeket!! Mindenkinek köszönöm előre!
2009. jún. 16. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi házilag csináltuk és nagyon szép lett :) A fényképünket nyomtattuk rá, meg kerestünk az interneten kis képecskéket, és azokat (meg persze a szöveget:)). Lézernyomtatóval. A papírt egy nagykerben vettük a Deák térnél (Bp.), nagyon olcsó és nagyon sokféle papír van ott. Ja, és van hozzá illő boríték is. Tizedáron kijöttünk az interneten rendelhető meghívókhoz képest.
2009. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a pénz az elsődleges szempont, hanem az, hogy személyesebbet lehet készíteni. A nővérem nagyon kreatív és jó a kézügyessége is biztos vagyok benne, hogy szép lesz, csak most még ötleteket gyűjtünk. Köszi a tippet!!
2009. jún. 16. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, olyan meghívója, mint nekünk, senkinek nem volt és nem is lesz :D
2009. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív meghívók: [link]
2009. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvöi meghívónk tök jó lett, igaz sok munka volt vele.

Kemény A/4 -es papírt vettünk, vajszínűt, háromba hajtottuk. Az elejére ragasztottunk csipkéből készült kis modern virágcsíkot, ívesen. Hogyha kinyitottad, akkor a balra eső oldalon volt a nevünk, meg egy kis képecske.

A középső oldalon volt egy rövidke szöveg, hogy összekötjükaz életünk és szeretettel várunk mindenkit a ceremóniára és a vacsira.

A jobbra eső oldalon pedig a foragtókönyv volt, mikor hol mi lesz.( tanács, templom, vacsora). A középső oldal fölül ki lett lyukasztva, és egy kis szalaggal bele volt kötve egy nagyon áttetsző lap, amin volt az idézet.Akkor tudtad csak elolvasni, hogyha kicsit megemelted a lapot, mert különben az alsó írás látszódott.

A borítékon is volt virágív.

Kicsit hosszú lett, bocsi, remélem adtam hasznos tanácsot

2009. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is saját kezűleg gyártottam a meghívóinkat. Egy bordó kartonból kivágtam egy négyzetet, és a négy sarkát úgy hajtottam be, mintha boríték lenne, a két nagyobb fül egymásba csúsztatható volt.

A behajtás miatt lett középen egy téglalap, arra ragasztottam rá a halványzöld, enyhén csillámos lapot, amin a meghívó szövege állt.

Küldhetek róla képet, ha gondolod, írj!

2009. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki a photo shop-ot! Csodákat lehet vele művelni. Mi is azzal készítettük a miénket, és gyönyörű lett.
2009. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és hasznos ötleteket!!!! Mindenkinek megy a felfele pontozás :)
2009. jún. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!