Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmi, , négyszögbe, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi, , négyszögbe, , keveredtem. Mit csináljak? (picit hosszú, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Négy éve mentem hozzá álmaim pasijához.Legalábbis akkor még ezt hittem.Ő volt a legmenőbb srác a fősulin(leghelyesebb (szőke haj , kék szem), legkedvesebb, legsportosabb stb.)és nagy mákomra belém volt zúgva.El sem hittem, amikor ez kiderült.Összejöttünk, és fél év után meg is kérte a kezem.Bebeszéltem magamnak, hogy én is viszonzom az érzéseit, és most így utólag visszagondolva, csak"menőségből" mentem hozzá.Mivel a kedvesem nem elégített ki engem(...)hamar egy másik férfi karjaiban kötöttem ki.Egy török "adonisz",de csak érzesek nélkül feküdtünk le egymással.Ezzel a kettős élettel elvoltam egy darabig, de aztán , megismertem őt a NAGY őt.Érezem, hogy csak Ő kell nekem.És most jön a csavar.Teherbe estem a töröktől.De mivel mi csak testi kapcsolatot létesítettünk, neki nem kell a baba.A férjem, aki az én "titkos" életemről mit sem selyt, már teljesem be van zsongva, és alig várja, hogy megszülessen a kicsi(persze azt hiszi, tőle van a gyerek.)Az én nagy szerelmem tud mindent, és ő is szeretne babát, de nem a töröktől(akivel már nincs testi kapcsolatunk).Tehát, ha megszűlöm a gyereket, a szerelmemre nem számíthatok.És ha a gyerek az apjára üt(tehát barna bőr, barna szem stb)a már rég nem szeretett férjemre sem.Most mit tegyek? Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)Ha viszont a férjemmel maradok, ki fog derülni a baba megszületése után, hogy hónapokig csaltam egy törökkel és most meg a nagy Ővel.Nagy ribi voltam, segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!

26L


2012. ápr. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc???
2012. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
bekerülhettetek volna a Mónika-Showba:))))))
2012. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%

Háááát,ezt öröm volt olvasni,az eleje mint valami Brazil sorozat,a vége mint a Maónika :D

Magad alatt vágtad a fát,a férjedet nagyon sajnálom,nem is értem,hogy lehet ennyire össze kuszálni valamit,a saját életed most rontottad el,de nagyon keményen és annak a pici babának is,mert ilyen anyja van,el ne meséld neki ha megszületik,remélem nem rád fog hasonlítani a viselkedése,már bocs de téged ki kéne állítani valami cirkuszba :D

2012. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

ezt gyerekek, nem lehet űberelni :D várom a folytatást! :)

Ez jóóóóóóóóóóó!!!!

2012. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem - amin bukik a sztori - hogy honnan vette egyáltalán a férjed, hogy az övé a gyerek, ha vele nem volt szex? Ennyire hülye nem lehet :D
2012. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit később csöppentem ide, de most azon agyalok, hogy ebből a csajból állítólag ügyvéd lesz! Az aztán DE !! Most hol tart a sztori? Öt - hatszögesedett a dolog?
2012. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora kamu, mint a pics@.

Pont véletlen idekeveredett a szerelmed szeretője. Na persze. -.-

2012. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
21%
Hát erre nem tudok mit mondani... Elég nagy szívás. Én korábban elvetettem volna a babát, de most már nem lehet. Még azt lehet, hogy elmondod a férjednek, ő elhagy, a babát beadod intézetbe és mész a szeretődhöz. Vagy elmondod a férjednek, azt mondja, hogy megoldjátok, neveli a török babót, aztán te hagyod el a szeretőd miatt, a gyerek meg marad nála. Hát, akárhogy is, eleve az alapsztorihoz nem lett volna gyomrom, nemhogy ezekhez... Légy kreatív! 25N
2012. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
86%

Úgy néz ki,egyeseknek még most sem esett le,hogy valaki(k) nagyon ráért(ek) áprilisban:)

Köszönjük a show-t!

2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%

56 - ebből a csajból nem lesz ügyvéd sose! :)

Szegénykém nagyon h.lye...

Nekem az is fura, hogy terhes lett a töröktől, de aztán már nem kef.ltek, és csak a nagy ő-je kúrálta...szóval a nagy ő-nek az nem gond, hogy mástól terhesen kúrál, de az igen, hogy lesz egy gyereked?

Ez kész vicc!


"Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)" - ennek a mondatnak nincs értelme...

Na és mesélj, hol tartasz az ügyvéddé válás folyamatában?

2012. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!