Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyfrász - mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyfrász - mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május végén lesz az esküvőm (több felbontott eljegyzés után). Ahogy közeledik a nap, úgy érzem, hogy kezdek bedilizni. Eddig még húztam-halaszthattam a dolgot mert elég fiatal voltam, de most már én is úgy érzem, hogy illene.

Soha a büdös életben nem éltem együtt senkivel, egy hétvégénél tovább nem viselek el senkit. Most is MÉG egyedül élek. 1 hónapja választottuk ki az időpontot, azóta begolyóztam, kikezdek fűvel-fával a buszon, villamoson, mindenütt, társkeresőket nézegetek, esténként bömbölök, leiszom magam, és már olyan állapotban, hogy nem is emlékszem rá másnap csak a küldött sms-ekből, híváslistáról: a volt pasijaimat zaklatom tizenévvel ezelőttről. Aztán persze telefon kikapcs, szégyellem magam, aztán eszembe jut, hogy mindennek vége.

Én nem tehetem meg azt, amit a férfiak, hogy egyedül élek magányos farkasként. Nekem MUSZÁJ megházasodnom aztán gyereket vállalni, tök mindegy hogy hova kívánom az egészet. Meg fogom tenni, beállok én is a sorba, aztán remélem a kedves társadalom befogja a bagólesőjét egy életre.

Megjegyzem a leendő férjem tök normális, régimódi udvarias ember, kedves és szeret, csak én visítófrászt kapok a gondolattól, hogy mindennek vége.

Hat hetem van hátra a SAJÁT életemből, aztán oda kell költöznöm, és feladnom a csöndet, a nyugalmat, a szabadságot. Remélem, baromira elégedett magával mindenki, inkább legyen egy ember élete elcseszett, nem olyan, mint amilyet ő szeretne, csak ne legyen különböző a többitől. Én többet nem hallgatom a magyarázást, meg a rémüldözést, hogy jajmévagyegyedül? Nem vagyok egyedül, 13 éves korom óta volt párkapcsolatom, még ha sokáig ártatlanok is. Magányos meg soha nem voltam. (Hallottak már az internetről?)

Csak szólok, hogy szálanként fogom szétdobálni az esküvői csokromat a város közepén, hogy másnak is jusson ebből a csodás érzésből! Szép napot mindenkinek! (Ui már most válóperes ügyvédet nézek, és ha elváltam, azt fogom mondani, hogy úgy megzakkantam a válástól, hogy ripityára tört a szívem, és már nem tudok többé szeretni, stb.)

Üdv: Énlegalábbbevallom!



2012. márc. 10. 13:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a hosszú hollywood-i monológot és egy dolog jutott a kérdezőről az eszembe: Nagy az Isten állatkertje és túl alacsony a kerítés.

És egy másik mondat is eszembe jutott, ha már Hollywood-nál tartunk meg szegény fogságba kényszerülő kérdezőnél: Szabadítsátok ki Willy-t!!!! :))


Poént félre. A kérdező nem normális. Hisztis, akaratgyenge, és hatalmas drámakirálynő. Csodálom, hogy akadt férfi aki a megismerése után el akarja venni.

2012. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,feldobtad a napomat:DKirály arc lehetsz:D

Bár nem értelek...minek mész akkor férjhez?Nem tart pisztolyt a fejedhez senki,maradhatsz egyedül is.

UI:Majd nekem dobd azt a csokrot,mert én már alig várom,hogy végre kelljek valakinek:))

2012. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem a véleményeddel, és nem is a házassághoz való viszonyulásoddal van baj, hanem azzal, hogy ekkora ódzkodás ellenére, csak azért mert mások mit gondolnak tönkreteszed egy másik ember életét. Mert a tiedet teheted, hisz a tied, de a leendő férjed élete is a tét (sőt ha házasok lesztek és a gyerekkel nyaggatnak, emiatt lesz is, akkor az övékét is tönkreteszed)


amúgy remélem nem sértődsz meg, de sírtam a nevetéstől, mikor elolvastam. Aztán belegondoltam, h ez nem vicces, ha komoly.

Senki nem ismer téged. szerintem az a szomorú.


Vőlegényed: ha ismerne nem kért volna h a felesége légy


Minden ismerősöd: akik nyaggatnak,h menj férjhez, miért nincs párkapcsolatod, vagy gyereked, v akármi.


Ez nem az ő hibájuk, hanem a tiéd, mert nem tudsz őszinte lenni, nem adod magadat.

Ha nekem ez lenne a véleményem, minden ismerősöm tudná, aki nem, az is megtudná, ha sajnálkozna rajtam, hogy egyedül élek.Azért élek gyedül mert ezt választottam, így akarom, majd ha nem úgy akarom nem fogok egyedül élni, mert nem azért van így, mert nem lenne lehetőségem.

Már nem x évvel ezelőtt van, egy nő pár nélkül, gyerek nélkül is ember.


Nem erősnek kell lenned, hanem őszintének.


Ha ez igaz, akkor nagyon erős vagy, hogy ennyire szembe tudsz menni a személyiségednek, de gyenge, hogy nem állsz ki magadért..


Segíteni nem tudunk, maximum tanácsot adni.


Állj a sarkadra..jobb most lemondani, mint 1 év múlva válni...

2012. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
De én sem értem, mi ebben a vicces? Aki ilyen monológot kiprésel magából, az fel akarja hívni a figyelmet saját magára, tényleg egy igazi drámakirálynő...hisztizik, mintha gyerek lenne akinek meg kell ennie a spenótot.
2012. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2012. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

én is kíváncsi vagyok hány éves?



23-as vagyok, amúgy 25/L

2012. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
nem az a baj, hogy te nem akarsz megházasodni, viszont az már igen, hogy egy másik ember életével is játszol. undorító vagy a szememben. :(
2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez kamu, elirigyelte valaki a tegnapi kattant topik nepszeruseget :D
2012. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy kamu.1-2mondat van,amit a saját életéből ragadott ki,pl.:"kikezdek mindenkivel,leiszom magam,volt pasijaimat zaklatom,aztán szégyellem magam". Illetve ha valaki 1hétvégénél tovább nem visel el senkit,az nem megy férjhez,és nincs olyan férfi aki elvenné.Plusz az emberek ki szokták próbálni milyen az együttélés,és ha frankó,akkor gondolkoznak komolyabb dolgokon.Kivétel a Las Vegas-i esküvők.
2012. márc. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nálad csak a férjed nagyobb barom ha el fog venni :S
2012. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!