Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyfrász - mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyfrász - mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május végén lesz az esküvőm (több felbontott eljegyzés után). Ahogy közeledik a nap, úgy érzem, hogy kezdek bedilizni. Eddig még húztam-halaszthattam a dolgot mert elég fiatal voltam, de most már én is úgy érzem, hogy illene.

Soha a büdös életben nem éltem együtt senkivel, egy hétvégénél tovább nem viselek el senkit. Most is MÉG egyedül élek. 1 hónapja választottuk ki az időpontot, azóta begolyóztam, kikezdek fűvel-fával a buszon, villamoson, mindenütt, társkeresőket nézegetek, esténként bömbölök, leiszom magam, és már olyan állapotban, hogy nem is emlékszem rá másnap csak a küldött sms-ekből, híváslistáról: a volt pasijaimat zaklatom tizenévvel ezelőttről. Aztán persze telefon kikapcs, szégyellem magam, aztán eszembe jut, hogy mindennek vége.

Én nem tehetem meg azt, amit a férfiak, hogy egyedül élek magányos farkasként. Nekem MUSZÁJ megházasodnom aztán gyereket vállalni, tök mindegy hogy hova kívánom az egészet. Meg fogom tenni, beállok én is a sorba, aztán remélem a kedves társadalom befogja a bagólesőjét egy életre.

Megjegyzem a leendő férjem tök normális, régimódi udvarias ember, kedves és szeret, csak én visítófrászt kapok a gondolattól, hogy mindennek vége.

Hat hetem van hátra a SAJÁT életemből, aztán oda kell költöznöm, és feladnom a csöndet, a nyugalmat, a szabadságot. Remélem, baromira elégedett magával mindenki, inkább legyen egy ember élete elcseszett, nem olyan, mint amilyet ő szeretne, csak ne legyen különböző a többitől. Én többet nem hallgatom a magyarázást, meg a rémüldözést, hogy jajmévagyegyedül? Nem vagyok egyedül, 13 éves korom óta volt párkapcsolatom, még ha sokáig ártatlanok is. Magányos meg soha nem voltam. (Hallottak már az internetről?)

Csak szólok, hogy szálanként fogom szétdobálni az esküvői csokromat a város közepén, hogy másnak is jusson ebből a csodás érzésből! Szép napot mindenkinek! (Ui már most válóperes ügyvédet nézek, és ha elváltam, azt fogom mondani, hogy úgy megzakkantam a válástól, hogy ripityára tört a szívem, és már nem tudok többé szeretni, stb.)

Üdv: Énlegalábbbevallom!



2012. márc. 10. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy százas! Mások miatt akarsz férjhez menni?
2012. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de te beteg vagy. És gyenge. Mindenki azt csinál amit akar. Én is nő vagyok, nem akarok férjet, nem akarok gyereket és sosem érdekelt, hogy más erről mit gondol.
2012. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Betegnek nem vagyok beteg, max most lelkileg, de gyengének tényleg gyenge vagyok. Eddig bírtam az ugatást, meg a sopánkodást.
2012. márc. 10. 14:03
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
neked meg mi a bajod? ezt nem a leendô férjeddel kellene megbeszélned? minek mész férjhez ha nem akarod? minden napra jut 1 barom.
2012. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de visítok a nevetéstől, nagyon jól tolod. :D :D

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak. VOLT. Világ életemben azt mondtam, SOHA nem mennék férjhez, imádok egyedül lenni, és senkiért nem adnám fel a szabadidőmet, a nyugodt, magányos csendbe burkolt könyvolvasós hétvégéimet... Az előző párkapcsolatomban visongtam az örömtől, ha végre lelépett egy kicsit a pasi, és végre nyugodtan szöszmötölhettem otthon. Majdnem elsírtam magam, mikor bejelentette, hogy el akar venni feleségül -de nem az örömtől persze-, itthon meg hallgattam kaján művigyorral a család éljenzését (tudtam persze, hogy SOHA nem megyek hozzá az úriemberhez -amúgy is egy gör..ny volt), és roskadtam magamba. Szakítottunk.

Volt egy évem, amíg örömtől ittasan, egyedül éldegéltem a mindennapokban, aztán megismerkedtem valakivel. Munka ügyben, spontán, de kitartóan udvarolni kezdett.

4 hónap után csak azért mentem el randizni vele, mert a munkatársaim nem hagytak békét, most meg tudod mi van? Annyira-annyira szeretem, hogy fél év után ott tartok, akár holnap az oltár elé vonszolnám.

Konklúzió: Lehet, hogy te SEM vagy magányos ember, pusztán nem találtad meg az igazit. :)

Kitartást!

23L

2012. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Te nem vagy normàlis, jàtszod az agyadat, bárcsak a férjed elolvasná, hogy mit hordasz itt össze!

Szerintem meg azt vàrod a legjobban, hogy mikor lesz már az esküvõ!

2012. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem hogy ez kamu!
2012. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt néhány ember magából indul ki. Nem mindenki magányos egyedül és nem mindenki örül, ha elrabolják tőle az életét.
2012. márc. 10. 14:12
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hogy muszáj? 12? Mert annak a 12 éves gyereknek még muszáj megenni a répa főzeléket mert az anyukája azt mondta...


Vagy nem láttál normális mintát,ami a családalapítást illeti vagy szimplán elmebeteg vagy és akkor ezt először egy pszichiáterrel kellene megvitatnod.


Eddig azért basztattak mert még szingli vagy...most házasodsz és a válás után már lemoshatatlan lesz a "nézzd már azt a hülye p*csát, megzakkant és elvált...hát ez sem normális....ezek a mai fiatalok,tiszta HÁLIVÚD"


Mondjuk, ha ennyi eszed van meg is érdemled..



23N

2012. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, hogy elrabolják, mi vagy te, hogy csak úgy oltár elé visznek erõvel?basszus ne engedd!!!!:):):)
2012. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!