Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyfrász - mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyfrász - mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május végén lesz az esküvőm (több felbontott eljegyzés után). Ahogy közeledik a nap, úgy érzem, hogy kezdek bedilizni. Eddig még húztam-halaszthattam a dolgot mert elég fiatal voltam, de most már én is úgy érzem, hogy illene.

Soha a büdös életben nem éltem együtt senkivel, egy hétvégénél tovább nem viselek el senkit. Most is MÉG egyedül élek. 1 hónapja választottuk ki az időpontot, azóta begolyóztam, kikezdek fűvel-fával a buszon, villamoson, mindenütt, társkeresőket nézegetek, esténként bömbölök, leiszom magam, és már olyan állapotban, hogy nem is emlékszem rá másnap csak a küldött sms-ekből, híváslistáról: a volt pasijaimat zaklatom tizenévvel ezelőttről. Aztán persze telefon kikapcs, szégyellem magam, aztán eszembe jut, hogy mindennek vége.

Én nem tehetem meg azt, amit a férfiak, hogy egyedül élek magányos farkasként. Nekem MUSZÁJ megházasodnom aztán gyereket vállalni, tök mindegy hogy hova kívánom az egészet. Meg fogom tenni, beállok én is a sorba, aztán remélem a kedves társadalom befogja a bagólesőjét egy életre.

Megjegyzem a leendő férjem tök normális, régimódi udvarias ember, kedves és szeret, csak én visítófrászt kapok a gondolattól, hogy mindennek vége.

Hat hetem van hátra a SAJÁT életemből, aztán oda kell költöznöm, és feladnom a csöndet, a nyugalmat, a szabadságot. Remélem, baromira elégedett magával mindenki, inkább legyen egy ember élete elcseszett, nem olyan, mint amilyet ő szeretne, csak ne legyen különböző a többitől. Én többet nem hallgatom a magyarázást, meg a rémüldözést, hogy jajmévagyegyedül? Nem vagyok egyedül, 13 éves korom óta volt párkapcsolatom, még ha sokáig ártatlanok is. Magányos meg soha nem voltam. (Hallottak már az internetről?)

Csak szólok, hogy szálanként fogom szétdobálni az esküvői csokromat a város közepén, hogy másnak is jusson ebből a csodás érzésből! Szép napot mindenkinek! (Ui már most válóperes ügyvédet nézek, és ha elváltam, azt fogom mondani, hogy úgy megzakkantam a válástól, hogy ripityára tört a szívem, és már nem tudok többé szeretni, stb.)

Üdv: Énlegalábbbevallom!



2012. márc. 10. 13:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Akkor emellett még buta is vagy. Ha nem tudsz erős lenni (bár ehhez még annak sem kell. egyszerűen azt csinál az ember amit akar...) akkor magadnak csináltad a bajod, hát most viseld is el.
2012. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%

Szegény leendő férjed pont egy ilyen hisztis csajt tudott kifogni. Ha kicsit is tiszteled, akkor nem mész hozzá. Még mindig kisebb fájdalommal jár ha most hagyod ott, minthogy egy hónappal az esküvő után. Kapj már észhez én ne a többieknek akarj megfelelni, hanem magadnak.

Ha nem találsz olyan pasit, aki mellett úgy érzed hogy szivesen feladod a függetlenségedet, akkor inkább maradj "vénlány"

2012. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nah... ez aztán hasznos menet volt. Lehet túl nyersen fogalmaztam, de akkor is, elmebeteg aki mondja. Semmi bajom nincs az égadta világon, ha hagynak élni. Amúgy a válaszokból leszűrve (néhány tetszett azért) pszichiáter jó pár embernek kéne : )
2012. márc. 10. 14:23
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nem másoknak kell hagyni élni, hanem neked kell élni. Nem más a hibás a te életedért.
2012. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kéne bevállalnod hogy utálod az esküvőt, hanem azt, hogy gyáva vagy úgy élni ahogy akarsz! :)) Akkor már sokkal előrébb lennék a fejlődésben.
2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
*lennél
2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Te szerintem a filmekbõl szeded össze, ezt a viselkedési módszert és eljátszod magadban, hogy olyan szeretnél lenni, mint a szereplõk.:):):)utánozd csak õket, jól áll neked!:):)
2012. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd: egyszerűbb ez, mint a pofon. Ha TE NEM AKARSZ férjhez menni, mással együtt élni, szaporítani az emberi nemet - akkor Nem mész férjhez, NEM élsz együtt mással, NEM szaporítod - aztán kész. Ki mondta, ki mondhatja meg neked, hogy mit és hogy csinálj? Már bocsáss meg, de micsoda baromság vélt elvárásoknak görcsösen megfelelni????!!! Engem hat ökörrel sem tudtak volna elvontatni soha oda, ahová nem akartam menni. Azt tettem, amit becsülettel jónak láttam. Melegen ajánlom a módszert neked is.
2012. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan!!Valaki pisztolyt tartott a fejedhez és azt mondta,hogy ha nem mész férjhez,vége az életednek???Vagy mi a fene van?Házasságot kötni jó esetben szabad akaratukból szoktak az emberek!Te elmondtad,hogy csak azért mész férjhez,mert mindenki ezt várja tőled,de az írásod alapján már most feláll a szőröd a dologtól és még hozzá sem mentél apárodhoz,de már a válláson töröd a fejed!Akkor meséld már el nekem,hogy mi a franc értelme van az egésznek!Ha te már úgyis előre tudod,hogy neked ez nem fog menni,akkor jobb ha bele sem mész a dologba.Ha mégis férjhez mennél,akkor 1- éven belül meg majd azért fogsz gyereket szülni,mert a társadalom ezt várja el???És szerinted hova vezet ez??Ha ennyire nem szeretnéd a dolgot,előbb-utóbb úgyis betelik a pohár és nem fogsz engedni a nyomásnak,hanem szeded a sátorfádat és lelépsz!Akkor inkább felejtsd el az egészet,fújd le az esküvőt és megspórolsz magadnak is egy csomó erőfeszítést,hogy a leendő férjedről ne is beszéljünk!!

Szóval jobb ha még most kiszállsz,mint,hogy néhány év alatt megkeserítsd a saját és a párod életét is.Az nem ok,hogy mindenki azt várja el tőled,hogy megházasodj!Ez a te életed,nem másé és ha te független akarsz maradni életed végéig az is a te dolgod,de azzal legyél tisztában,hogy itt mások érzelmeivel játszol!!!

2012. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazából itt csak az a baj, hogy egy másik ember életét is tönkreteszed. Szerintem ülj le vele, mondd, hogy ne haragudjon, neked ez nem megy, mutass be mindenki másnak, és utazz el. Utazgass, élj, ha van rá keret, aztán vagy lesz valakid a későbbiekben, vagy nem.

Ne akarj másoknak megfelelni, ne tedd tönkre magad, és a vőlegényed!

2012. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!