Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A parom ragaszkodik a szuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom ragaszkodik a szuk csaladi korhoz az eskuvohoz. Ez 37-44 fo lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
En mindig szerettem volna egy olyan 80 fos lakzit,satorban.De a parom csak szuk korut,etteremben.De ha rajta mulna csak besetalnank uccai ruhaban es osszehazasodnank.Nem erti meg hogy minden nonek vannak almai!Igy nem is lenne nagy lakzi!Miert nem ertenek meg minket?Mar 12 eve lesz hogy egyutt vagyunk.Mindig olyanokat mond hogy mar nincs is kedvem az egeszhez.Mar mondtam is neki.De mindig kihangsulyozza nem a penzrol van szo!
2012. márc. 9. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

Sok pasi ilyen. Az én exem kijelentette, hogy itt és itt fogunk összeházasodni, ennyi és ennyi ember lesz jelen, és csak du. 5-ig maradunk. Este pedig átmegyünk az anyjáékhoz tortát enni...szerinted lett valami a kapcsolatunkból? :P


Azért 12 év után kissé én is erősnek tartom a nagy lagzit. Bár igazság szerint a 80 se túl sok. Ezt kettőtöknek kell megoldanotok valahogy. Semmiképp ne hisztivel akard elérni, mert azzal nem mész semmire.

2012. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
12év együttlét után,kissé nevetséges. Főleg menyasszonyi ruhában,gyerek van?
2012. márc. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Ááá már minden esküvős kérdés olyan hogy csak mosolyogni tudok ezeken a piti problémákon. Mi is csak egy apró lagzit szeretnénk, csak azok lennének ott akik fontosak.Nem az számít hogy húúháá ameriai style-os esküvő vagyis nagy templomi gyönyörű ruhával:P szépen besétálunk az anyakönyvvezetőhöz aztán csapunk egy jó vacsit a családdal:)hisz csak ez a lényeg, az esküvő már ott el lett rontva ahol limuzinon mennek a templomba:S
2012. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért oltjátok le ennyire a vágyai miatt. Az pl. nem gáz, hogy a pasija 12 évig képes volt váratni, amikor tudta, hogy neki ilyen fontos az esküvő???
2012. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

Hogy ti mennyit bírtok kötözködni... Igenis szép egy esküvő 12 év után is, még szebb is, mint ha egy év után házasodnak össze, mert egy ilyen hosszú kapcsolat megérdemli az ünneplést. Nem értem, mit kéne szégyellni rajta, jó hogy nem azt javasoljátok, hogy a hátsó ajtón sunnyogjanak be a templomba. A lagzi meg a lakodalom rövidítése, logikusabb lenne k-val írni, még ha nem is úgy van a szótárban.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, 37-44 fő nem nagyon számít szűk családnak szerintem se, és ennyi ember közt már az ember kezdi elveszteni az arányérzékét és nem tudja, 40-en vannak ott vagy 80-an, szóval nem ugyanaz, mint ha az ötfős és a százfős lagzi közt kellene dönteni... szóval ha a pénz nem kérdés, akkor nézzétek végig a szóbajöhető emberek listáját, mindegyiknél beszéljétek meg, mennyire szeretnétek a jelenlétét, aztán lesz, amennyi lesz :) Lehet, hogy a szervezéstől fél a párod (ezt megértem, én is a kéttanús-farmergatyás esküvők híve vagyok...) de ha a szervezést teljesen megoldod te és neki csak meg kell jelennie, akkor biztos beleegyezik mindenbe :) Sok boldogságot!

2012. márc. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
pasija 12 évig képes volt váratni,Az esküvő,az kétfél akarata. Miért hagyta,ha ennyire akarta? Az esküvő,az nem egyenlő a lakodalommal. A lakodalom, az eskü megünneplése. Ami el is hagyható,vagy csökkenthető.
2012. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

44 vendég/fő?? Az nem rossz...De ha jól értem ő összesen szeretne csak 44 vendéget...Szerintem nem valami jó.Már csak azért is mert így tuti valaki nem lesz meghívva majd és abból csak sértődés lesz.


Én olyan 40/ fő vendéget számolok vagyis 80 fős vendégség.Szerintem ez ideális egy lagzin...és így család is barát is együtt mulathat :)

2012. márc. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!