Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A parom ragaszkodik a szuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom ragaszkodik a szuk csaladi korhoz az eskuvohoz. Ez 37-44 fo lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
En mindig szerettem volna egy olyan 80 fos lakzit,satorban.De a parom csak szuk korut,etteremben.De ha rajta mulna csak besetalnank uccai ruhaban es osszehazasodnank.Nem erti meg hogy minden nonek vannak almai!Igy nem is lenne nagy lakzi!Miert nem ertenek meg minket?Mar 12 eve lesz hogy egyutt vagyunk.Mindig olyanokat mond hogy mar nincs is kedvem az egeszhez.Mar mondtam is neki.De mindig kihangsulyozza nem a penzrol van szo!
2012. márc. 9. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 40 fős sem olyan szűk. Nálam a szűk max. a szülők, testvérek, kb. 10 fő alatt.

Nem lehet, hogy tényleg nem tartaná jó ötletnek egy rakás pénzt kiszórni arra, hogy olyanok is ott legyenek, akiket nem is kedvel, tán nem is ismer? Mert akkor igaza lenne... 40 főre is lehet sátoros lagzit tartani.

2012. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A nasznep nagyresze idos igy szerintem ejfelig sem tartana a lakzi mert elaludna mindenki.
2012. márc. 9. 18:39
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlen, az idősebbeket sem kell lebecsülni.
2012. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagy a csaladunk!Ebben a 40 foben csak 5 barat van.Szerintem csak nem szereti a sok embert.Mindenkit ismer.De en sem tudom!:-(
2012. márc. 9. 18:44
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

12 év után még ekkora lagzi is elég nevetséges. Inkább csendben,két tanúval kellene megesküdni.

A 44 fő pedig nem kevés.

2012. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyáltalán nem nevetséges.
2012. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A lagzi G-vel írandó.
2012. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Amíg a lagzi szót sem tudod leírni, addig ne esküvőt, hanem nyelvtan korrepetálást akarjál!
2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Mivel eleve 12 évet vártál rá, én megértem, hogy most már nagyobb esküvőt szeretnél, viszont az is tény, hogy a párodnak meg ez nem lehet olyan fontos, ha ilyen sokáig megvolt nélküle. Keressetek egy középutat: azért ne kéttanús esküvő legyen, mert az Téged nem tenne boldoggá, de ne is olyan nagy, ahol meg a párod nem érzi jól magát. Legyen a kettő közt, és ha így tudtok pénzt megtakarítani, menjetek el kettesben egy szép hétvégére valahova!
2012. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
szerintem a laGzi helyett először tanulj meg helyesen írni, és akkor nem uTCai ruhában kell esküdni..
2012. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!