Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a tengerpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tengerparti esküvőről? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Mi úgy tervezzük csupán egy hétvégére (2éjszakára) kimegyünk még nem tudjuk hova, nekem törökország az álmom...de itt majd a pénz fog dönteni...nem vagyunk "milliomosok" csak szerényen akarjuk, így szóba jöhet még görög v horvát...azért így akarjuk mert egy lagzik itthon megcsinálni nem kevés pénz és azt nem engedhetjük meg...A KÉRDÉSEM AZ LENNE, hogy a fényképeket hogy lehet kint megoldani, hogy azért szép esküvői képeink legyenek? mert azért legalább az jó lenne...úgy ahogy az egy esküvőn szokott lenni.vigyünk ki fényképészt? vagy ott kell keresni valakit? vagy hogy van ez? mi csak egy kis szertartást akarunk, fényképekkel, mert utána néztem és ha hivatalosan kint házasodik az ember anyakönyvvezetővel és minden hivatalos dologgal az kb. 500.000 ft.ba van egy hétvégére. Így mi kint egy kis szertartást csinálunk és a hivatali része itthon lenne, valamint egyúttal akkor már a nászút is le lenne tudva. Vélemények? Tapasztalatok?

2012. márc. 8. 09:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, igen azért is kérdeztem rá hogy milyen az olasz tengerparti rész :) igen jól hangzik amit írtál és közel is van ha úgy nézzük. persze ha úgy alakulna nekem a szívem csücske a török rivéra :) de azért az messzebb van és költségesebb is... így ha az nem akkor szerintem olasz marad :)
2012. márc. 8. 14:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Ő a fotós: [link]


Beszél magyarul.

2012. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Fotósként a fél karomat adnám egy ilyen megbízásért, romantikus és szép. Horvátország szerintem megoldható, annyi, hogy a papnak illetve a fotósnak is elintézitek a szállást illetve az odautat. Ha gondolod keress meg privát üzenetben és kitalálunk valamit!


Akárhogy is, sok boldogságot nektek!;)

2012. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat. Még jelentkezem ezzel kapcsolatban :)
2012. márc. 9. 10:13
 15/16 A kérdező kommentje:
bejelöltem facebook ezt a fotost, hogy meglegyen :)
2012. márc. 9. 10:16
 16/16 anonim válasza:
Latom ,hogy ez regebbi beyzelgetes.de erdekoldnek ,higy sikerult e az olasz tengerparti eskuvo. Vagy legalabb fotos talalni.mert mi is terveznenk de sehol semmit nem talalok ezzel kapcsolatban. Olaszo-lignano reszrol lenne szo.
2016. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!