Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kell megkérni valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megkérni valakinek a kezét?

Figyelt kérdés

El kéne venni az asszonyt, de nem vagyok valami romantikus tipus, meg nem is foglalkoztatott a dolog különösebben eddig. Milyen gyűrű is kell ehhez? Réz hézagoló alátét is megfelel? :)

Lányok ti hogyan képzelnétek el?


2012. jan. 5. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"leszel a feleségem?"


A gyűrű... olyan, ami neki tetszik és azért nem gagyi. Alapvetően aranyat szoktak egy nagyobb kővel.. De nekem pl. platina, mert utálom az aranyat. A sárgát legalábbis. A karikagyűrűnk is fehérarany emiatt.


A párodtól függ, hogy milyen neki a tökéletes lánykérés. Van aki nem csípi a romantikázós nyálasat, más meg csak így tudja elképzelni.

Nekünk úgy volt, hogy egy vacsora étteremben, majd séta a várban. A régi templom romjai között pedig teljesen váratlanul hozzákezdett a beszédhez. végül megkérdezte, hogy "leszel a feleségem?" és az ujjamra húzta a gyűrűt. Nekem ez pont tökéletes volt így. romantikus, de nem nyálas és elég természetes, nem erőltetett.

2012. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Veszel két karikagyűrűt,ami lehet,ezüst is, átadod és megbeszélitek,mikor legyen az esküvő. Lakodalom nem feltétlenül kell.
2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy ékszerboltba és közlöd, hogy eljegyzési gyűrűt szeretnél. Kitesznek eléd egy csomót, megkérdezik mekkora méretű a hölgy bal gyűrűsujja. Amelyik a legjobban tetszik azt megveszed, majd ha eljön a szerinted legmegfelelőbb pillanat, becsukatod a szemét, leveszed az ékszerdoboz tetejét és felteszed a kérdést: Hozzám jössz feleségül?/ Lennél a menyasszonyom?/ Lennél a feleségem?

Nem kell semmi extra, megfelelő intenzitású élmény lesz száméra ez is. Legalább is az én kezemet így kérte meg szenteste a párom, pedig ő aztán igazi antiromantikus alkat :)

2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hopi, hopi várjatok....

Honnan tudjam a méretét (ez nem koton)

Nem lehet együtt megvenni?

2012. jan. 5. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej vagy :D


A férjem se romantikusan kérte meg a kezem. Mi viccelődtünk az esküvő kapcsán, mire ő benyögte, hogy menjünk be, írjuk alá. Majd amikor magamhoz tértem és többször visszakérdeztem, hogy ez lánykérés volt-e és igen volt a válasz. Azóta is viccelődünk vele, hogy a pics@ba, pedig ő nem is gondolta volna, hogy igent mondok :D


Amúgy 1 hónappal későbbre tervezte a lánykérést, így gyűrű sem volt még...

A karikagyűrűket pedig együtt választottuk ki a férjemmel.

2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret egy cérnára is igent mond.:)

De te tudod milyen a stílusa, lehet étteremben, de lehet az ágyban is megkérni valakinek a kezét...

2012. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet egy csokor virággal is, a gyűrűt majd együtt is megvehetitek. Akkor biztos jó lesz a méret, meg tetszeni fog neki, ilyenek. Én ennek is örülnék :)
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem volt meglepetés a lánykérés... Sőt, a gyűrűket is együtt vettük meg. Ráadásul a gyűrű megvétele és a lánykérés között eltelt közel fél év is. Szóval, ha nem zavar, hogy nem lesz meglepetés, akkor vidd magaddal az asszonypajtásod is :)
2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lánykéréshez elegendő egy sima egyszerű gyűrű általában kővel a tetején, de a szerelemtől bódult férfiak bármire képesek. Én például most karácsonykor kértem meg a párom kezét, jaa és együtt vettük a gyűrűt, csak azt mondtam neki, hogy ajándékba kapja karácsonyra, de azért sejtette, hogy mi lesz a vége. :-)


Igazodj a párodhoz. Ha tényleg szereted, akkor ismerned kell minden elképzelését és vágyát, stílusát és hogy miket szeret, stb, stb szóval mindenét. ehhez nem kell romantikusnak lenni. Az a legjobb, ha hirtelen jön és meglepetésként éri. :-)


24/F

2012. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elcsórod az egyik gyűrűjét, amit nem visel, segítséget kérsz az Anyósjelölttől (ritka pillanatok egyike lesz, lagzi után úgy is jön majd ha kéred, ha nem :D ), de a másik felemből kiindulva megoldás lehet, ha tv előtt fekvés közben összetapizod a kezét, és szemrevételezed, hogy a bal gyűrűsujja kb melyik ujjad hányadik ujjpercéhez hasonló méretű, aztán arra próbálod a gyűrűt. :D

Magyar szokás szerint (nem, nem amerikai, még mielőtt valaki beszólna!!!): te veszel egy egyköves gyűrűt(általában arany, lehet ezüst is, csak anno a "legkomolyabb" udvarló vitte az aranyat, a többi aháromköves ezüstöt :D), aztán asszonykának kéne adnia neked egy jegykendőt (gondolom nem készült rá a hímezgetésre, szóval azt te bizony nem kapsz). :)

Aztán szépen elslattyogtok karikagyűrűt nézni horrorisztikus összegekért a lagzira, addig Te nem viselsz semmit. Mostanság a férfiak ezt jobban szeretik, addig sincsenek meggyűrűzve. :)

Egyébiránt választható a következő verziók valamelyike is:

a) veszel egyedül egy pár karikagyűrűt, azzal kérsz

b) veszel egy csokor virágot, azzal kérsz, majd közösen vesztek gyűrűt

Remélem érthető volt, sok sikert! :)

22L

2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!