Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kell megkérni valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megkérni valakinek a kezét?

Figyelt kérdés

El kéne venni az asszonyt, de nem vagyok valami romantikus tipus, meg nem is foglalkoztatott a dolog különösebben eddig. Milyen gyűrű is kell ehhez? Réz hézagoló alátét is megfelel? :)

Lányok ti hogyan képzelnétek el?


2012. jan. 5. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:D
2012. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
melyik filmben volt (Barátok közt?) hogy a csaj poharába rakta a gyűrűt, az lenyelte, és majdnem megfulladt
2012. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként úgy kell megkérni, hogy a fiú apukája, vagy tekintélyes férfi rokona kéri meg a leányka kezét a leányka szüleitől (szerintem ez nem zárja ki, hogy a fiatalok már legyezetették).

Az a fiú. aki nem így tett, egy hagyománytisztelő családban a 70-es években még tahónak minősült.

2012. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nenya válasza:
A férjem folyamatosan el akart vinni étterembe, de én mindig mondtam, hogy majd főzök inkább valamit, abban legalább tudjuk mi van. Egyszercsak megunta és színházból hazafele menet az utcán megkérte a kezem. Én persze nemet mondtam, hisz sokszor hülyéskedtünk már ezzel, de ő mondta, hogy ez most komoly. Ekkor igent mondtam. Azután gyűjtögettünk egy kicsit, elmentünk vagy húsz ékszerboltba és együtt megvettük a jegygyűrűket. Kísérőgyűrűt nem kaptam, nem is tartok rá igényt. Ha szeretitek egymást, nem kell túllihegni...
2012. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

14 éve vagyok együtt a párommal , ha szóba jön a házasság azt mondom : nem kéne elrontani ezt a jó kapcsolatot.



DE JÓL TUDJA EL NEM CSERÉLNÉM SEMMIÉRT

2012. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

ennyi idő elteltével nem tudom, aktuális-e még...

nekem a párom azt mondta, megkérhetem majd (ha elérkezettnek látnám az időt) akár egy befőzőgumival is.

Mire egyik nap hazafelé gondoltam egyet és a bolt előtti 100Ft-os meglepi automatából kipörgettem egy gyűrűt, este pedig jól megkértem a kezét.

Szanaszét volt az örömtől.

gyűrűt aztán együtt választottunk ...

2012. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!