Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a tengerpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tengerparti esküvőről? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Mi úgy tervezzük csupán egy hétvégére (2éjszakára) kimegyünk még nem tudjuk hova, nekem törökország az álmom...de itt majd a pénz fog dönteni...nem vagyunk "milliomosok" csak szerényen akarjuk, így szóba jöhet még görög v horvát...azért így akarjuk mert egy lagzik itthon megcsinálni nem kevés pénz és azt nem engedhetjük meg...A KÉRDÉSEM AZ LENNE, hogy a fényképeket hogy lehet kint megoldani, hogy azért szép esküvői képeink legyenek? mert azért legalább az jó lenne...úgy ahogy az egy esküvőn szokott lenni.vigyünk ki fényképészt? vagy ott kell keresni valakit? vagy hogy van ez? mi csak egy kis szertartást akarunk, fényképekkel, mert utána néztem és ha hivatalosan kint házasodik az ember anyakönyvvezetővel és minden hivatalos dologgal az kb. 500.000 ft.ba van egy hétvégére. Így mi kint egy kis szertartást csinálunk és a hivatali része itthon lenne, valamint egyúttal akkor már a nászút is le lenne tudva. Vélemények? Tapasztalatok?

2012. márc. 8. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Van egy magyar oldal, ahol kifejezetten ilyen irányultságú esküvőket szerveznek. Ők lebeszélnek mindent, amit szeretnék, fotóst, szállást, szertartást, stb... Nektek csak fizetni kell, meg elmenni. Ennyi pénzért is van, ha jól tudom, Görögországban vagy Horvátban.

Próbálj rákeresni googlen, tengerpart / esküvő címszó alatt.

2012. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azokat láttunk de az nagyon drága 500.000be van...azért akarjuk itthon a hivatali részt, ott magunknak keresünk szállást, fényképeket akarunk meg egy kis szertartást...
2012. márc. 8. 09:50
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
nagyzolós...nekem személy szerint a templomi tetszik
2012. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyon szép és romantikus a homokos tengerparton kimondott igen!



[link]

2012. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Ebben mi a nagyzolós?:D

Szerintem szép, nekem például a templomi esküvőtől rándul össze a gyomrom. De Kérdező 500.ezer forintból nem fogod megúszni.

2012. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne úszná meg? Beül az autóba, lemegy Horvátországba, vagy Olaszországba, ez nem egy nagy költség.

Keres valami olcsó szállást 2 éjszakára, szintén pártízezer forintból megúszta.

Keres egy fotóst, aki egy nap csinál x fotót, ezt is meg tudja úszni viszonylag olcsón (ha olaszba mész, tudok magyarul beszélő szuper fotóst).

Felöltözik, kimegy, fotózzák, hazajön és örül.

Ebben mi kerül 500.000 Ft-ba? Ő tulajdonképpen csak "fotózkodni" megy ki, az most csak egy extra adalék, hogy esküvői ruhában lesz...

2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen kedves utolsó mi pont úgy tervezzük ahogy leírtad :) ez lehet hülye kérdés de olaszban van olyan szép tengerparti rész, mint mondjuk horvátban? és szerintem itthon csinálni egy lagzit, templommal és kb. 50 vendéggel igen költséges lenne és azt nem tehetjük meg. lemegyünk kocsival kiveszünk egy apartmant két éjszakára, viszünk egy szép egyszerű ruhát, és szépen lefotoznak....utána meg jöhet egy kis romantikázás :) gondoltunk rá hogy elhívjuk magukkal h legyen tanú a hugomat és párját.
2012. márc. 8. 10:57
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

OMG. akkor tegyük helyre a fogalomzavart a fejedben: te nem esküvőt szeretnél a tengerparton, hanem egy fotózkodást menyasszonyi ruhában.


ez kb 150rugóból megvan 2 főre dínomdánommal együtt.

2012. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát nem csak fotozást, hanem ott egy kis szertartás a hivatali része itthon lenne, mert kint is meglehet oldani, csak az igen drága. és igen fontosnak tartom a fotozást én is szeretnék esküvői képeket, amit majd megmutathatok a leendő gyermekeinek...ezért szeretném ha megtudnánk oldani h szép fotok készülnének. Eltöltenénk egy hétvégét, romantikáznák, ami egyben egy kis nászút is lehetne. ha úgy alakulna a pénz akkor olyan apartmant vennénk ki, mondjuk 10 főre (amik nem olyan drágák) ha jönnének a szülők meg a testvérek. és akkor ott lenne is kis esküvőnk :)
2012. márc. 8. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok, de egyébként Olaszországban legalább olyan szép tengerparti részek vannak, mint Horvátországban. Tapasztalatból mondom mindkettőt: "horvátban" amennyire én tudom és ismerem a partok nagy része köves (nekem az kevésbé tetszene, nem az igazi tenger-fíling), míg "olaszban" a legtöbb helyen homokos partot találtok.

A legészakibb részek nincsenek is messze, sőt, ha már itt tartunk, nekem speciel Velence is tetszene - ezzel az úttal egybekötve - mert amúgy gyönyörű város... a legromantikusabb... mmm! :)

Bocs a kitérőért! Szvsz Olaszország!!!

2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!