Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne felvennem a vőlegényem bátyjának az esküvőjére.Segítsetek!Nem vagyok túl karcsú és még alacsony is vagyok,igyekszem kicsit lefogyni de annyira nem fog menni,hogy bármit felvehessek!Fontos hogy hogyan nézek ki,szeretnék jó benyomást tenni és jól érezni magam,főleg hogy nagyon "kötekedősek" a családtagok!Nem akarok túl feltűnő és kihívó lenni,de csininek kéne lenni!Semmi ötletem!Májusba lesz a lagzi!
2012. febr. 28. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
térdig érô ruci, ami kihangsúlyozza az elônyôs részeidet! szolíd színben, hozzá vmi extrább kiegészítôk
2012. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Térd alatt érő szoknya pasztell színben, közepesen magas sarkú szandállal.
2012. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

kiskosztüm.


lehetőleg sötét, és nadrággal.

2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
szia! én is ilyen alkatú vagyok, mint te és ráadásul 150 cm. Az én barátnőmnek is májusban lesz az esküvője. Én egy krémszínű nadrágot fogok felvenni, vékonyat természetesen, az nyáron is elfér, egy színes felsőt, mondjuk kéket, esetleg fehéret, zöldet, és egy fekete bolerót. Szerintem ez elegáns megjelenés és még csinos is, és én így nem fogom magam feszélyezve érezni annyira.
2012. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Plus size ruhákat linkelek be:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket utolsó belinkelt, nagyon szépek!


Ja, egy fontos szabály: ne menj sem feketébe, sem fehérbe, sem pirosba, mert esküvőn egyik sem illik.

A fekete a gyász színe, a piros és fehér pedig az esküvőn a menyasszonyé.

2012. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2012. febr. 28. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
ha kicsi hasad is van akkor semmiféleképpen ne vegyél fel olyan ruhát ami mell alatt megkötős mert akkor úgy fogsz kinézni mint egy kismama
2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kis barack színű jó lenne, esetleg vmi másik színben, ha ez nem tetszik:

[link]

2012. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!