Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy esküvő másokért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy esküvő másokért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném leszögezni, hogy egyenlőre nem lesz esküvőm, elméleti a kérdés, de nagyon érdekelne, mások hogyan csinálják.

Tehát: Én nem keresek sokat, ezért úgy gondolom, nem lenne pénzem óriás esküvőre. A családom nagy, 3 testvérem van, nekik családjuk, 24 unokatesó és sorolhatnám. Tudom azt, hogy nem tudnám megcsinálni, hogy csak a felét hívnám meg, mert sértődés lenne. (nem is nagyon tetszene ez a megoldás) Nekem tetszene a titkos esküvő, két tanúval, de ismerem a családot, ebből is harag lenne, hogy nem lehettek ott. A kérdésem: csak azért verjem magam költségekbe és hitelbe, hogy ne legyen sértődés, vagy csak arra gondoljak, hogy ez az én napom, és tegyem ahogy én szeretném? Ti mit tennétek ill tettetek?


2012. febr. 27. 00:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én nem verem költségbe egy lagzi miatt :) Hogy őszinte legyek, így is alig jövök ki, hónapról hónapra fizetem ki a dolgaim, épp hogy elvagyok, hogy lehet ennyi pénzből egy esküvőt kifizetni? Ti gyűjtögettetek? Vagy jobban kerestetek? Nem tudom, más hogy csinálja..
2012. febr. 27. 11:34
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah.. és ha pl. szüleink felajánlották volna, hogy kifizetik a felét, csak hívjunk több embert a rokonságból, akkor sem mentem volna bele. Olyanokat hívtunk meg, akikkel tényleg jó a kapcsolatunk.


Fordított helyzetben sem mennék el így esküvőre, ha pl. az 5 éves koromban utoljára látott másodunokatesóm hívna meg...

2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!