Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan készíted a külsődet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készíted a külsődet az esküvődre?

Figyelt kérdés

Nekem pl. nagy dilemma a hónalj szőrtelenítés. A borotvától és gyantától csupa viszkető vörös, sebes lesz a lábam és a hónaljam. Nem is nagyon szoktam ujjatlan ruhákat felvenni, de a menyasszonyi ruhához mégiscsak meg kell oldanom ezt a problémát. Az epillátor bevált a lábamra, azóta nem sebes és nem hólyagos, de hónaljra nem tudom merjem-e használni.

Elég durván forog:( A hónaljra jó a lábra való epilátor???

Kozmetikusra nem bízom a dolgot, nem szeretem ha idegenek matatnak rajtam.



2012. febr. 25. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
használj szőrtelenítő krémet. Lehetőleg előtte próbáld ki, hátha fellép bőrirritáció. ha igen, ne az esküvőd napján derüljön ki :)
2012. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Jó az epilátor, de előtte próbáld ki, szokja a bőröd. Fájdalmasabb kicsit, mint lábon, de nem is tart olyan sokáig. :D
2012. febr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig nem mertem kipróbálni.
2012. febr. 25. 01:29
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mindenképp előre teszteld, nehogy az esküvő előtt már ne tudj mit csinálni. Amúgy ha nem lesz tökéletes a kép akkor egy stóla vagy más ujjmegoldás talán enyhítheti a problémát.
2012. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan próbáld ki, én ezer éve epilálom. Viszont ne legyen hosszú a szőr. Vágd rövidre hajvágóval (ha nincs, akkor ollóval) és jól feszítsd meg a bőrt a másik kezeddel, sokkal kevésbé fog fájni. A legjobb az egészben, hogy egy idő után már alig nő vissza pár szál, az is kis vékonyka. Viszont dezodort aznap ne használj, várj vele legalább egy éjszakát. Ha félsz az izzadástól, akkor mosd le utána enyhén sós vízzel.
2012. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2012. febr. 26. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki az epilátort! Én is epilálom a hónaljamat, és ez a legjobb rá, nekem is csak bajom volt a borotvával.

Persze ez személyfüggő, de nekem nem is nagyon fájt az epilátortól.

Egyébként tényleg előtte csináld meg párszor, mert elsőre ha epilálod, tuti, hogy kicsit vérezni fogsz itt-ott, nekem ez volt. és ha rendszeresen csinálod, akkor az esküvődre biztos csak pár szőrszál lesz, amit ki kell tépni (lehet, h azt csipesszel is meg tudod csinálni), és az biztos nem fog már vérezni.

2012. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon köszönöm!


Ma kipróbálom.

2012. márc. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!