Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon mennyibe kerülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyibe kerülne egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk nagy banzájt csapni, egyikünk se híve a nagy bulizásnak, meg inkább másra költenénk a pénzt.


- főváros mellett lakunk, erre felé is lenne az esküvő

- 50-60 fő, leginkább csak a fontosabb családtagok és barátok

- nekem lenne bérelve ruhám, de próbálok olcsóbbat keresni, olyan max. 50ezer Ft körül gondoltam, ilyen árkategóriában is láttam már szépeket

- páromnak van egy szép új öltönye, feleslegesnek gondoljuk, hogy emiatt vegyünk vagy béreljünk egyet, úgyse hordja sűrűn

- lenne polgári szertartás, amire csak a szűk család jönne el, ebből se szeretnénk nagy valamit csapni

- templomin még vacillálunk, hogy kell-e egyáltalán...

- ezek után csak egy hangulatos vacsorát szeretnénk, itt ahol lakom van egy nagyon szép új vendégház, lehet itt lenne, még nem tudom, de nem lagzit szeretnénk, csak egy csendesebb éttermi jellegű vacsorát, semmi hangos zene meg táncolás meg ilyenek

- mivel több generációs kertész család vagyunk, van egy virágboltunk is, így mindenféle virág és díszítés az ingyen lenne, anyukám úgyse engedi kifizetni még a bekerülési költséget sem, ismerem...

- párom fotós volt, már abbahagyta, de van szép ismeretségi köre, valamelyik barátja fotózna, videózna, vagy ingyen vagy jelképes összegért, de őt is meghívnánk természetesen

- a gyűrűket nem szeretném ebbe beleszámolni, mert az tényleg teljesen függ az ízléstől meg mindentől


Szerintetek mennyiből kivitelezhető egy ilyen esküvő? Gondoltunk házilag történő főzésre, sütésre, sátras vacsorára, de egyszerűbbnek tartom ezt, nem jön ki szerintem olcsóbbra ha otthon kínlódik vele az ember, meg hát az időigényes stb...


Köszönöm annak, aki tud segíteni! :)


2012. febr. 26. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyesmi volt, bár fotósunk és videósunk volt ebből 100 ezer forint, ami akkor nektek nem játszik.

Nekünk 600. 000 Volt, Pesten. Ennyiből szerintem kilehet jönni..

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekünk volt egyházi esküvőnk, mi ezt tartottuk legfontosabbnak.
2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán 30-40ért VEHETSZ tök gyönyörű menyasszonyi ruhákat. Szerintem nézz körül, mert nem mindegy, hogy béreled dupla áron vagy megveszed és elrakhatod, vagy akár el is adhatod később.
2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igaza van a 3. válaszoló, mi is ott vettük, 35 ezer forintért, és senki sem használta elöttem, és az enyém. Gyönyörűek vannak fenn, nézelődj!
2012. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Venni nem szeretnék ruhát, de még gondolkozom rajta, nézegettem azokat is.


Az még kimaradt, hogy zenész/dj nem lesz, és a meghívók is ingyen lesznek, mert apukám ilyennel is foglalkozik.

2012. febr. 26. 18:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát oké, hogy egyszer viseled, de ha olcsóbb, mint ha bérelnéd? Még akkor is jobban jársz, ha utána ki is lenne dobva...
2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
felesleges megvenni mert utána nem veszed fel úgy se 10 év múlva meg csak rádmarad
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen eskuvôt 300.000 forintbol ki tudsz hozni. de ez már extrákkal. nekunk is ilyen paraméterekkel lesz, ahogy írtad, minden stimmel pont, de lesz templomi és lagzi is, plusz szállás a vendégeknek, egyebek, így 600.000
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

pont azért nem fogod eladni merthogy ez volt az esküvői ruhád


szóval szerintem ne vegyél

2012. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem értitek a lényeget: olcsóbb, mintha bérelné. Oké, hogy soha nem venné fel vagy nem adná el, de ha kidobja az első kukába, akkor is jobban járt, mert talán 20ezret is spórol rajta...
2012. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!