Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon mennyibe kerülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyibe kerülne egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk nagy banzájt csapni, egyikünk se híve a nagy bulizásnak, meg inkább másra költenénk a pénzt.


- főváros mellett lakunk, erre felé is lenne az esküvő

- 50-60 fő, leginkább csak a fontosabb családtagok és barátok

- nekem lenne bérelve ruhám, de próbálok olcsóbbat keresni, olyan max. 50ezer Ft körül gondoltam, ilyen árkategóriában is láttam már szépeket

- páromnak van egy szép új öltönye, feleslegesnek gondoljuk, hogy emiatt vegyünk vagy béreljünk egyet, úgyse hordja sűrűn

- lenne polgári szertartás, amire csak a szűk család jönne el, ebből se szeretnénk nagy valamit csapni

- templomin még vacillálunk, hogy kell-e egyáltalán...

- ezek után csak egy hangulatos vacsorát szeretnénk, itt ahol lakom van egy nagyon szép új vendégház, lehet itt lenne, még nem tudom, de nem lagzit szeretnénk, csak egy csendesebb éttermi jellegű vacsorát, semmi hangos zene meg táncolás meg ilyenek

- mivel több generációs kertész család vagyunk, van egy virágboltunk is, így mindenféle virág és díszítés az ingyen lenne, anyukám úgyse engedi kifizetni még a bekerülési költséget sem, ismerem...

- párom fotós volt, már abbahagyta, de van szép ismeretségi köre, valamelyik barátja fotózna, videózna, vagy ingyen vagy jelképes összegért, de őt is meghívnánk természetesen

- a gyűrűket nem szeretném ebbe beleszámolni, mert az tényleg teljesen függ az ízléstől meg mindentől


Szerintetek mennyiből kivitelezhető egy ilyen esküvő? Gondoltunk házilag történő főzésre, sütésre, sátras vacsorára, de egyszerűbbnek tartom ezt, nem jön ki szerintem olcsóbbra ha otthon kínlódik vele az ember, meg hát az időigényes stb...


Köszönöm annak, aki tud segíteni! :)


2012. febr. 26. 18:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha bérli a ruhát vigyáznia kell rá, engem halálra idegesített hogy mindig azt néztem nem e húztam e meg, szóval ha a sajátja felhőtlenül élvezheti!
2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
akkor vegyél
2012. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ne vesszetek már ezen össze! :) Nem ez a lényeg. Már nézelődtem és vannak nagyon szép eladó olcsó ruhák. Van ismerősöm, akinek esküvői ruhakölcsönzője van, béreltem már sokszor ott ruhát: koszorúslány ruhákat, szalagavatós ruhát stb, és mindig olcsóbban adta. De ha ő is drágán adná inkább veszek egyet.


Engem inkább az éttermi rész érdekel árban, a többit meg tudom oldani olcsón. :) Ezekkel kapcsolatban lennék kíváncsi tapasztalatokra, kinek mennyibe volt pl. egy főre a menü, a tortája mennyibe került, az aprósütik ilyesmi. Illetve érdekelne még kinek mi volt a menüje. :)

2012. febr. 26. 19:37
 14/19 anonim ***** válasza:
én írtam a 300.000et. nálunk lesz husleves, tálak, hus kôretekkel, de fullosabb, nem rántotthusi, savanyú, éjfélkor káposzta, kertben sutôgetés hajnalban. emellett pogácsa, kávé, welcome drink, korlátlan sôr és bor, udítô fogyasztás. mindenkire 3 feles számolva plusz. ez lesz 4500 fejenként, de baráti alapon, a velencei-to partján. ebbôl már ki tusz indulni szerintem.
2012. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

határ a csillagos ég


állítólag válság van


ergo örüljön ha kap megrendelést


alkudni alkudni alkudni

2012. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Így már van kiindulási alapom. :)
2012. febr. 27. 08:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Az étterem az,amit a legnehezebb nekem innen még megsaccolni is.Mi körbenéztünk mielőtt döntöttünk és bizony hatalmas árkülönbségek voltak egyes éttermek között.Az a fontos,hogy ahova ti szeretnétek menni,ott mennyibe kerül egy menüsor. Az sem mindegy,hogy az italt,természetesen a szeszesitalt,ti vihetitek be vagy azt is tőlük kell megvenni.Nem mindegy,hogy hozhattok be aprósütöt és azt ingyen fel is szolgálják vagy 50-150ft darabjáért vállalják a szervírozást.Ilyet is láttam,nem egy helyen.Meg kell kérdezni,hogy adnak-e például kedvezményt gyerekek után vagy esetleg egyenesen ingyen van a vacsorájuk.Több helyen pedig a terem díszítése is benne van a vacsora árában,azért ez sem elhanyagolható szempont.Érdeklődni kell és több helyet megkérdezni,hogy lássátok az adott hely irreális vagy nagyon is méltányos áron dolgozik.
2012. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,nekünk ez lesz a menüsorunk:


Házi sós kifli, sajtos pogácsa


Házias húsleves tyúk és marha húsból

Finommetélttel, gazdagon zöldségekkel


Főtt tyúk és marha hús

Fokhagyma, kapor , paradicsom mártás


Fokhagymás sertésflekken sült szalonnával,

sonkával-sajttal göngyölt pulyka rolád, rántott gomba és sajt,

roston sült csirkemell fűszervajjal- grillezett ananásszal


Hasábburgonya, párolt rizs, párolt zöldség


Primőr paradicsom, fejes, káposzta, uborka saláta


A menü ára : 4800,- Ft/fő

2012. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

ezt mégis hol???


bocsánat hogy bepofátlankodtam


köszi

2012. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!