Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne ennek a ruhának a megvarratása? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Kismamaként megyek férjhez és ez a ruha nagyon tetszene nekem. Segítsetek légyszíves:)


2009. jún. 7. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
melyik az? mert három ruha van a képen
2009. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 24/215 ös:) bocsi:D
2009. jún. 7. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép ruha, sztem nem lenne sok megvarratni, olcsóbb mintha kölcsönöznéd, menj el egy varrónőhöz mutasd meg neki a képet, ő majd biztosan megtudja mondani:)
2009. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is terhesen mentem esküvőre (7 hónap)

A ruha anyagát és kiegészítőjét is mi vettük és baráti alapon varrta meg egy ismerősöm. Az anyagok majd 25000 kerültek és az imerősnek adtunk 20000 a megvarrásért. A saját ruha megvarrása lehet drágább is mint a kölcsönzés. Amiket én próbáltam terhes esküvői ruhákat az 65-70000 forint volt a kölcsönzési díja. És ebbe a cipő nincs benne. Nem tudom mikor lesz az esküvő, de érdemes varrónőtől megkérdezni és próbálni a szalonokban, aztán úgy is meglátod melyikből jössz ki jobban. Az Én ruhám a szekrényben van. Az utolsó pillanatig várrtunk a véglegeséggel a pocak és mell mérete miatt. Semmire sem tudom használni, mert már nem jó rám, de nekem így volt olsóbb és maradt egy emlékem róla.

2009. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 7. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon-nagyon tudom ajánlani őt:

[link]

Én bérlésre varrattam esküvői ruhát (ugyan nem pocakosat), elég extra volt, 50eFt-ból megvolt mindennel együtt, szalonban 120eFt-ért akarták bérbe adni úgy, hogy rám se akarták igazítani. Így még meg is tudtam azt a részét változtatni, ami nekem annyira nem tetszett a ruhában.

2009. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!