Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találom meg az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találom meg az esküvői meghívó szövegét? Olvastam itt egyszer egy olyat ami úgy kezdődött, hogy ". Nap várakozási idő után úgy döntöttünk"

Figyelt kérdés
Szóval ezt egyszer valaki belinkelte és sehogy sem találom. Ha valaki tudja hogy melyikről van szó légyszi linkelje be nekem, mert már rengeteg ilyen oldalt néztem végig és pont ezt nem találom. Előre is köszi.

2012. febr. 22. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ez?


1063 nap gondolkodás után döntésre jutottunk és jelenthetjük: Elkeltünk! S hogy ezt az elhatározást szentesítsük szeretettel várunk Téged és kedves családod 2008.június 28-án 16 órakor a püspökladányi Református templomban tartandó szertartásra valamint az azt követő eszem-iszomra. (Ez a templomira és a lagzira volt a meghívó, mert a polgárit megtartottuk előtte 3 hónappal 2 tanúval

2012. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem Miatyánk hogy egy szövege van!Azt minek kell írni hogy döntöttetek, teljesen nyilvánvaló!
2012. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől frappánsabb megfogalmazást is olvastam már! Szerintem még böngéssz neten.
2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiket kérted, azt nem tudom, nekünk ez volt:


Kedves Családunk és Barátaink!

Örömmel értesítünk, hogy összetartozásunk és közös jövőnk jegyében, egy várhatóan meleg nyári délutánon, 2006. augusztus 9-én összeházasodunk.

Örülnénk, ha ezen a napon együtt élnénk át a ceremónia megható és az ünnepi vacsora szórakoztató pillanatait.

2012. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! Igen ez az és köszönöm.

Van több ami tetszik és ez is az volt, és leszűkítettem kb 5 re a létszámot amit megmutatok a páromnak hogy abból válasszunk.

Második most miért baj hogy én is ilyen szövegeket olvasgatok mint mások is? Ez elsőre megtetszett még régebben csak nem találtam meg, ennyi.

2012. febr. 23. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!