Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívót hol kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívót hol kell csináltatni?

Figyelt kérdés
Szegeden lakok, ami nem egy kisváros, mégse tudom hova menjek ilyen esetbe? Internetről rendelni nem szeretnék, látni akarom élőbe, hogy mit fogok kifizetni. Nyomdáknál kell érdeklődni, vagy mégis hol?
2012. febr. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a gugliba, hogy esküvői meghívó Szeged, és kiadja a linkeket. A legtöbb helyen személyesen kell kiválasztani a mintát.
2012. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Leülsz a számítógéped elé, megtervezed, kinyomtatod, kész van.
2012. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nyomdákban biztosan megcsinálják. :)

Én is ott szoktam képeslapokat csináltatni (beviszek egy képet/rajzot, beszkennelik és párszáz forintból megcsinálják képeslapnak :)

Ha szépen rajzolsz, akkor megtudod csinálni saját magad a mintát. :)

2012. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nyomdáknál, ők nem foglalkoznak ilyen kis tételekkel. Grafikai / dizájn stúdiót keressetek!
2012. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én Szegeden ide mennék, ráadásul itt másban is tudnak segíteni és nem kerül többe, mintha magad intéznéd.



Esküvőszervezőként nekem is több cégtől van katalógusom, gondolom nekik is, legalább is a honlapjuk szerint nagyon szép meghívóik vannak.



Remélem tudtam segíteni,


Rózsáné Orsi

egy budapesti esküvőszervező

2012. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!