Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívó: elég ha táviratcímet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívó: elég ha táviratcímet adunk meg, vagy beleírjuk, hogy jelezzenek vissza ha esetleg nem jönnek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha kérsz visszajelzést, és ez nem is illetlenség.
2012. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden meghívóhoz írtunk egy pappírt hogy x ideig jelezzenek vissza az étterem lefoglalás miatt.
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is beleírom, h jelezzenek vissza. (nekem is az étterem és a szállás miatt kell pontos létszám, jó előre). bár én nem írok táviratcímet, úgyis mindenkivel személyes kontaktban vagyunk, vagy nekem, vagy a vőlegényemnek szól az illetékes, aki nem tud/akar jönni.
2012. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És hogyan fogalmazzunk? Csak annyit h kérem x-ig jelezzék részvételüket?

2012. febr. 14. 11:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is az étterem és a szállás miatt kellene a pontos létszám.
2012. febr. 14. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha postàn küldöd ki, hívd fel őket 1 hét mùlva, érdeklődj, hogy megkaptàk-e, majd kérdezz rà nyugodtan, hogy elfogadjàk-e a meghìvàst és hànyan jönnek.

Ha személyesen adjàtok àt, maguktòl is mondani fogjàk.


A telefonszàmotokat írjàtok bele, ha bàrmi közbejönne, azon elérnek titeket.

2012. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én vmi lyesmit fogok írni a végére:

jelenlétetekre feltétlenül számítunk, ha mégsem tudtok eljönni, kérjük, ezt jelezzétek felénk. (ide még dtumot is írhatsz, h meddig).

2012. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megrendeltük a meghívókat! :)

Köszönöm a válaszokat!

Ment a zöldkéz mindenkinek! :)

2012. febr. 14. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!