Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Adjak valamit ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak valamit ajándékba?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet a legjobb barátnőm lakásvásárlás/hitel miatt most pénteken férjhez megy. Nem csak az anyagi miatt szeretik egymást meg minden csak sürget az idő ezért nem lesz nagy lagzi csak a szülők és a két tanu. Még én és a párom sem leszünk ott. Egy vidéki kisvárosban lesz. Nekem nyáron lesz az esküvőm augusztusban ő lesz a tanum. Nekünk viszonylag nagy esküvőnk lesz. Vigyek nekik ajándékot amikor legközelebb találkozunk vagy ilyenkor nem szokás? vagy csak valami vicceset, egyszerűt?
2009. jún. 3. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a polgári esküvőre meg is hívott volna, még akkor sem kell vinned semmit, de így, hogy még az esküvőn se lesztek ott, akkor meg pláne ne vegyél semmit.
2009. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez elég furi, hogy olyan jóba vagytok hogy a tanud lesz és nem hív meg a polgárira sem? Attol függetlenül te elmehetsz a polgárira, megnézed gratulálsz neki, oda adod az ajándékodat és ennyi.
2009. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem fura, ha egy ilyen esküvöre nem hivtak meg, pontosn azert, mert nem csinalnak nagy bulit belöle-en magambol indulok ki-ugy gondolom, hogy ezert nem akarjak az idödet "rabolni"...

Viszont a helyedben en adnek ajandekot. Tenyleg nem nagyot, csak valami apro figyelmesseget. Nyilvan nem lesz pl eküvöi tortajuk sem, mi lenne, ha sütnel egy tortat, es athivnad öket egy "köszönöt" vacsira? tenyleg ne gondolj szerintem semmi extrara, de biztos nagyon örlne egy kis figyelmessegnek.. nagyon keves lanynak az alma, ilyen kis esküvö, aki hazassagparti, azt hiszem...

2009. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
12.40-es vagyok. Bocs az elgepelesekert egyreszt. Masreszt meg azt szerettem volna meg, hogy termeszetesen ilyen esetben nem szoks ajandekot adni amugy. Ez csak figyelmesseg lenne töled, aminek ö biztosan nagyon örülne...
2009. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is csak valamilyen jelképes dologra gondoltam de a törta nem is rossz ötlet! nagyon jóban vagyunk, de a helyzet az hogy ők kinn voltak februártól külföldön kvázi "szerencsét próbálni". Ez sajnos a válság miatt nem jött be. Most néhány hete jötek vissza. Addig albiban laktak elég jó állásban dolgoztak Mivel ezt mind feladták mikor kimentek most sajnos nincs semmilyük. Se lakás, se munka(a lánynak már sikerült elhelyezkedni. Szeretnének lakást venni hogy ne arokonoknál keljen meghúzni magukat vagy albira kidobni a pénzt, de ahhoz hitel kell azt pedig házasként jobb feltételekkel kapnak. Röviden ennyi. Mindenkinek köszönöm az ötleteit tanácsát!
2009. jún. 3. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen vennék ajándékot - ha a legjobb barátnőmről van szó, és ha nem rosszindulatból nem hívott meg az esküvőre (hanem mert ha téged akkor mást is de ha mást akkor már a harmadikat is meg kell - szóval ez érthető) akkor én olyan ajándékot vennék amit egyébként is anyagi helyzetemtől függően. Eszembe sem jutna h azt az összeget nem eszem le. Legjobb barátból csak egy van.
2009. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakit meghívnak a polgári szertartásra, az nem kerül pénzbe. De oda se meg a nagyon jó barátnő.
2009. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!