Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjak ajándékba olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak ajándékba olyan barátnőnek, aki anno nekünk egy üdvözlőlapot adott nászajándékba?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert haragszom érte, mert tudom, hogy nagyon szűkösen élt akkoriban. Viszont most a dilemma, hogy én megengedhetem magamnak, hogy drágább ajándékot vegyek, de nem akarom, hogy rosszul érezze magát. Valami jó kis ajándékot szeretnék, de nem tudom mit.. Légyszi segítsetek!!
2009. júl. 26. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem adj neki egy sólámpát!!Az nem túl nagy,és nem tul kicsi ajándék,és nagyon hasznos!Mi is azt vettünk,egy 10kgosat,7500ft volt :)
2009. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy nagyon szep fenykepalbumot vegyel.En anno azt vettem es a mai napig emlegetik mennyire orultek neki.
2009. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Hmm mire vezsed nki? valami egyszerű kis ékszer? sajátkészítésű decoupage-olt doboz? :D vagy adj neki olyat ami a tied, csak mondjuk még nem látta vagy nemtudja hogy neked van.néha énis aztcsinálom :D Pl. egy plüss és veszek hozzá valamit
2009. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, tucatja ezt ad: Tea-kávéfőző? Esetleg egy nagyon kedves üdvözlőlevéllel. Éreztesd, hogy te vagy boldog attól, hogy adhatsz neki és örülsz, ha elfogadja.
2009. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezd meg lesz e vendegkonyve.Ha nem akkor vigyel egy szepet amibe minden vendeg beleir vmit.A leheto legjobb ajandek.
2009. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha még megvan az üdvözlőlap, akkor vegyél szép keretet hozzá.
2009. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nászajándékba akarok valamit

a vendégkönyv nagyon jó ötlet, még soha nem hallottam ilyenről :P

2009. júl. 26. 16:45
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Annak gondoltam a keretezett üdvözlőlapot.... Ne vegyél nagy dolgot, mert biztos beugrik majd neki az Ő nászajándéka és kellemetlenül fogja érezni magát.
2009. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Valami kreatívat, amit nem lehet beszerezni akármelyik boltban, így azért lesz értékes, mert egyedi, és nem az ára miatt.
2009. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Ilyenre gondoltam.Sztem nagyon szepek es nem draga de latszik,hogy gondolkodtal rajta es szivbol adod.

2009. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!