Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjak ajándékba olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak ajándékba olyan barátnőnek, aki anno nekünk egy üdvözlőlapot adott nászajándékba?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert haragszom érte, mert tudom, hogy nagyon szűkösen élt akkoriban. Viszont most a dilemma, hogy én megengedhetem magamnak, hogy drágább ajándékot vegyek, de nem akarom, hogy rosszul érezze magát. Valami jó kis ajándékot szeretnék, de nem tudom mit.. Légyszi segítsetek!!
2009. júl. 26. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Én meg igazából nem is értem mit befolyásol az h neki akkor nem volt pénze és csak egy lapot kaptál. Ha igazán szereted, ha tényleg jó viszonyban vagytok a helyedben én azt vennék amit egyébként is neki szánnék attól függetlenül h ő mit vett. És hidd el nem fogja rosszul érezni magát.
2009. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azért, mert én fordított helyzetben rosszul érezném magam, ha drága ajándékot kapnék - de nem tudom, lehet, hogy nem kéne ilyeneken rágódni, csak megvenni neki, amit szeretnék és kész
2009. júl. 26. 18:28
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Vedd, amit akarsz és kész. Régen volt, nem számít. Ha lesz pénze, keresztelőre nagyot vesz. ne az árát, hanem a használati értékét nézd!
2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Én 10 éve énekelek, és egy ideje kórusunk CD-it adom ajándékba ilyen alkalmakra. Ilyent akárhol nem szerezhetnek be, mivel nem olyan stílus, ami bármely boltban beszerezhető, ennek ellenére nagyon sokan szeretik. Nem kerül sokba, de az értéke (főleg rokon számára) felbecsülhetetlen.


(én írtam a kreatív ajándékot, nem tudom, kinek mi a baja vele, na mindegy...)

2009. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én mindenkinek zöld kezecskét nyomtam, hasznos dolgokat írtatok, köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!