Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nincs egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális esküvői fotós sem Magyarországon?

Figyelt kérdés

A párom elismert fotós, én szintén a művészetből élek (tehát úgy gondolom, van szemünk ehhez), és néha nézegetjük az itteni fotósokat..miért csinálnak ilyen igénytelen és gagyi képeket? Én elsírnám magam, ha az esküvőmről ilyen fotók készülnének. (Arról pedig, hogy ezekért a 'fantasztikus' képekért mennyi pénzt kérnek, már ne is beszéljünk..) A magyar embereknek ennyire nincs igényük a szépre, vagy ha ők maguk szerepelnek a képen, akkor már nem is veszik észre, hogy maga a kivitelezés rosszul sikerült?

Csak én gondolom úgy, hogy egy esküvői fotósorozatnak ilyennek http://www.youtube.com/watch?v=9XFFzGXum24&feature=related (videó) vagy ilyennek [link] kell lennie?


2009. máj. 23. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen ezek tényleg érdekesek és szépek és látni milyen boldogok vagytok rajta. De én igazából a kérdést feltevő képeire gondoltam, azért köszi.
2009. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ő nem esküvőkön fényképez, hanem egyéb rendezvényeken, így nem sok értelmét látom annak, hogy képeket linkeljek, mert nem lehetne összehasonlítani ezekkel a fotókkal.


[link]


Azért elismerhetjük, hogy egész más fotókat csinál, mint a legtöbb magyar esküvői...képrögzítő. Más a felfogás, nem csak dokumentálni akarja az eseményt, hanem képileg, a fotókon keresztül megfogalmazni, élvezhető módon bemutatni, úgy, hogy egy ismeretlen számára is érdekes és szép legyen, mert azért valljuk be, a legtöbben elfogultak a saját, vagy ismerősök esküvőjén készült fotókkal kapcsolatban.

Pl. ilyeneket értünk 'igénytelen' alatt: [link]

[link]

(Elnézést, ha a fotós éppen olvas bennünket.)

2009. máj. 23. 21:55
 13/14 anonim válasza:
hát ezek tényleg gáz képek! De csatlakoznék az előttem szólókhoz, a pénz nagy úr! Nekünk nyáron lesz az esküvőnk és a lehető legolcsóbb fotóst keressük mert örülünk ha arra lesz pénzünk!
2010. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintünk van normális esküvői fotós kis hazánkban...:)


Szeretettel ajánlom magunkat:

[link]


Fotózást vállalunk veresegyházi műteremmel!

Egyszerre 2 fotóssal dolgozunk felár nélkül!

Tóparti műtermünkben várjuk a családokat , gyerekeket fotózásra , lányokat asszonyokat modellportfolió készítésre.

Készítünk tárgyfotókat, esküvői fotókat és egyéb rendezvényeket is vállalunk.

Igazolványkép, műtermi portré- azonnal retussal is az alapárban: 8 db igazolványkép csak 1000 Ft.

Fiatal szakvizsgázott fotós házaspár vagyunk, keressen fel minket :

Veresegyház 2112 Árpád utca 69

06-20-312-9170

pepitafoto@mailbox.hu

GPS elérhetőség a honlapon

2010. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!