Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon ez a menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez a menyasszonyi ruha átszabatható pánt nélküli fazonra?

Figyelt kérdés

igazából báli ruhának szeretném megcsináltatni. 86 a mellbőségem és 72 a derék, de gondolom lehet bevenni a ruhából. sok pénzem nincs, így arra gondoltam, hogy átalakíttatom pánt nélküli fazonra(lekerülne róla a csipke, de a mellrészén maradna). esetleg hátra a cipzár felé pár szaténszalag kerülne ilyen fűző-szerűen. a ruha derekára pedig egy fekete szalag(fekete-fehér bál lesz).

meg lehet csináltatni?


2012. jan. 2. 14:45
 1/8 A kérdező kommentje:
és hát van a ruhán szálhúzódás, ami nem szép, de hibátlanra nincs pénzem.
2012. jan. 2. 14:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lerajzolnád könnyebb lenne válaszolni. Csak egy skiccet dobj össze róla. :)
2012. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

bocs, el vagyok havazva, lemaradt a link

2012. jan. 2. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán. Egy ügyes kezű varrónő tökéletesen megoldja. És valóban, ennyiért még anyagot sem lehet venni. Jó bulizást kívánok, csini leszel!
2012. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cinkes. mutasd meg egy varrónőnek ő hátha tud valamit tanácsolni.
2012. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyibe kerülne az átalakítás meg a ruha, annyiért tudnál kölcsönözni egy szebbet.
2012. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
barátnőm anyukája ingyen megvarrná nekem. a szaténszalag meg nem kerül sokba. csak nem tudom technikailag ruha kiadna-e egy olyan fazont.
2012. jan. 2. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, csak be kell venni belőle egy kicsit. A fűző csak dísz lenne mondjuk, de lehetne az a fekete és akkor kész a fekete-fehér ruha :)
2012. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!