Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhadilemma?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet szalagavatós ruhát menyasszonyi ruhaként viselni?
2011. dec. 30. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne.. még spórolsz is másra, mert sokkal olcsóbbak..
2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
én úgy tudom, hogy a szalagavatós ruhák leselejtezett menyasszonyi ruhák, és csak szalagavatóra lehet kölcsönözni báli ruha néven olcsóbban.
2011. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hát. De a kölcsönzőben ne kösd az orrukra, hogy esküvőre lesz, mondd csak, hogy szalagavatóra! ha túlkoros vagy már gimisnek, akkor azt is füllentheted, hogy kevesen voltak a tánchoz és beszálltál te is. :D

egy kolléganőm mesélte, ugyanaz a csokor virág dupla, sőt tripla áron vehető meg, ha tudják a boltban, hogy menyasszonyi csokor lesz...

2011. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, mindent többszörös áron árulnak, ha esküvőre lesz! Felháborító hogy még a smink és haj is triplájába kerül, ha tudjak....

Nem értem miért is? Többe kerül az az áram, amivel a menyasszony haját szárítják?!

A kérdésedre válaszolva: szerintem simán. :)

2011. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért kerül többe, mert tudják, ott úgyis nagy pénzszórás van, akkor már miért ne jusson nekik is több 1000-rel több a megszokottnál. egy félmilliós esküvőnél is már nem oszt nem szoroz, hogy mennyibe volt a haj.
2011. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, simán; nem a lelakottságtól lesz egy menyasszonyi ruhából táncruha, hanem az egyszerűbb szabása miatt, pl hogy nincs uszálya. Nagyon szépeket lehet találni, ha jó helyen keresgélsz. :) Hátulütője viszont a dolognak, hogy a szalagavató szezon kb. októbertől márciusig tart, szal nyári esküvő esetén ez a csel kilőve. Én is gondolkoztam már rajta. :D
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig elő lehet adni, hogy jelmezbálba kell, stb. Kreatívnak kell lenni. :D
2011. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Akkor megnyugodtam,hogy nem hülyeség az ötletem. Én a Páromnak is megmondtam, hogy ha eljegyzési (kísérő) gyűrűt vesz, akkor ki ne ejtse a száján, hogy lánykéréshez lesz, mert akkor sokkal drágább lesz. Mondja azt, hogy csak szeretne meglepni egy gyűrűvel. Remélem, így tett, amikor megvette a csodálatosan szép gyűrűt.
2011. dec. 31. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!