Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alacsony lányoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányoknak milyen ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 156 cm, 43 kg. Szerencsére nem vagyok kövér, de mégsem találtam megfelelő ruhát, Az interneten is csak magas nők vannak modellként. Linkelnétek nekem olyan képeket, amin szép menyasszonyi ruha van, és a modell sem langaléta. köszi. :)
2011. dec. 30. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt tenném (én is alacsony vagyok), hogy elmennék egy szimpatikus esküvői ruhákat forgalmazó boltba, és végigpróbálnám mindet, ami tetszik. Vinném magammal az egyik barátnőmet is, és lefotózna (több boltba is megengedik, mert később otthon könnyebben tudsz dönteni). Azért nem linkelek, mert én például imádom a gótikus vagy barokk ruhákat, ez elég keveseknek szokott tetszeni. Egy mappát feltöltöttem az internetre, netről szedtem annó mindet,sajnos a linket nem engedi bemásolni, de ha gondolod, elküldhetem privátba a linket, 199 esküvői ruha van benne.
2011. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öhm...bocsi az OFFolásért, de nekem is elküldenéd az a linket első? ^^
2011. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú. Az elsőnek: Igen, szeretném, hogy elküld, mert én is imádom a barokk ruhákat. ez hihetetlen. Amikor irtam a kérdést gondolkoztam, hogy beleirjame, hogy ezeket preferálom inkább, de végül úgy gondoltam, hogy mindennek adok esély, köszönném, ha küldenéd. :P
2011. dec. 30. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, elküldtem mindkettőtöknek:)

Van benne pár "beteg" darab, mint említettem akadnak benne goth ruhák is, de ezek többsége is barokk stílusú. Akad benne szimpla, talán (ha jól emlékszem) 1-2 kismama ruha is, egyszerűbb szabású, díszesebb, középkori, nagy abroncsos, uszályos, stb.

:)

2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jajj, elküldenéd nekem is kedves kérdező vagy válaszoló a linket, én is imádom a barokk ruhákat :) előre is köszi! :)
2011. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenétek? Kíváncsi vagyok rá.
2011. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is megnézhetem?? :)


amúgy kérdező: egy magassarkú, és máris 166cm leszel :)

2011. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is szívesen megnézném a ruhákat :) már ha nem gond. Egyébként én még alacsonyabb vagyok, talán 150 cm. és én még a te szavaiddal élve kövér is vagyok :( A- vonalú ruhát fogok választani és nálam az araonline.hu oldalon vannak a favorit ruhák, eddig azok tetszettek a legjobban fazonban és árban is. :)
2011. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!